ГОДИНА – РЕКВІЄМ «ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. ПАМ’ЯТАЙТЕ ЇХ!»

Автор: Романів О.В.

24 лютого 2016 року, студенти групи Право-4 під керівництвом викладача політології Романів Ольги Василівни провели у Відокремленому структурному підрозділі Золочівський коледж Національного університету «Львівська політехніка» Годину – реквієм «Герої Небесної Сотні. Пам’ятайте їх!», з метою вшанування полеглих Воїнів Світла під час Революції Гідності.

На годину ми поринули у спогади про події на Майдані Незалежності у Києві з кінця листопада 2013 року до кінця лютого 2014 року. Тоді, за 94 дні Україна прожила цілу історичну епоху. Ця зима була найдовшою, найстрашнішою, найкривавішою в історії Незалежної України. Зима, котра назавжди нас змінила.

 

Опрацювавши низку статей і публікацій про Революцію Гідності Лисик Людмила, Пузиняк Мар’яна та Третяк Мар’яна зуміли відтворити події в хронологічній послідовності, акцентуючи особливу увагу на важливих і вирішальних моментах Революції.

Авторські вірші Баран Христини заставили глибоко задуматися про те, що події, з часу яких минає 2 роки, назавжди вкарбувалися в історію України, в серце кожного українця, зокрема, і ми повинні розказувати про них нашим дітям, внукам, правнукам.

Вірші, продекламовані Антоніною Дерех, Іриною Колюбінською і Сущик Каріною, слова ведучих Миколи Бучковського, Івана Новосада, Людмили Заброцької, Брунець Софії та документальні відео про «Небесну Сотню», чисельність якої, на жаль, зростає з кожним днем, тому, що наша страшна зима не закінчилася, лише змістилася з центру на схід, і ворог став ще жорстокішим і чисельнішим, довели усіх присутніх до сліз. Адже надзвичайно важко і боляче усвідомлювати, що в XXI столітті наш багатостраждальний український народ відстоює правду, свободу і справедливість, ціною власного життя.

 Жалобна молитва матері Наталії Дудар і неймовірно чуттєвий спів Катерини Андреєвої та Марії Бригідер торкнулися кожної душі і серця. 

Не забули ми також запалити свічки пам’яті і вшанувати хвилиною мовчання душі тих, котрі поринули у небеса, щоб тримати там небо для нас.

Варто також зазначити, що на згадку про себе, студенти групи Право-4 залишають у подарунок – стенд, який увіковічнить Пам’ять Героїв Небесної Сотні у стінах рідного коледжу.

І на завершення, ми висловлюємо подяку усім присутнім  за розділену скорботу і вшанування пам’яті наших братів спільною молитвою, думкою та спомином.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь