«По-модньому» – у виконанні студентів Золочівського коледжу (ФОТО, ВІДЕО)

21 лютого 2016 року великий зал Районного Народного Дому, не зважаючи на негоду, був переповнений. Золочів’яни прийшли на виставу за твором М. Старицького «По-модньому», яку підготували студенти нашого коледжу.

Саме в цей день світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. А вистава, окрім інших проблем, висвітлює і проблему мови. Мода на одяг, речі побуту і на мову існувала завжди. Вистава показує нам людей минулого століття, які намагаються жити і говорити по-модньому. Але сьогодні їхня мова і поведінка викликає лише сміх. Не завжди те, що модно є добрим і доречним.

Наші артисти чудово справилися із своїми ролями. Неперевершеною була Дзвонарська (Христина Недільська), чудово зіграла роль молодшої дочки Наталочки (Ірина Нагуляк). Звичайно ж, основний акцент був на головних ролях Зіньки (Марія Бригідер) та Вареника (Іван Новосад). Сміх викликала поява на сцені Сисоя (Юрій Сорока) та його матері Дембицької (Ірина Колюбінська). Невеликі ролі були у Овсія (Юрій Ткачук) та Вівді (Оля Лилик), але й вони чудово справилися із завданням. Українського колориту додали п’єсі музиканти Христина Шинкарчин (РПЗ-3) і Роман Боднар (ОПС-2).

Глядачі залишились задоволені побаченим і нагородили наших артистів гучними оплесками.

Особлива вдячність викладачам, які були натхненниками, організаторами та режисерами-постановниками: Юрій Ярославович Болюбаш – ідея, Андрій Анатолійович Козюра – головний режисер, Ірина Петрівна Чіпак та Ірина Юріївна Олійник – постановники та суфлери.

ФОТО

ВІДЕО

Дякуємо за надане відео батькам Крамарова Юрія студента групи РПЗ-3.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь