5 лютого 2019 року студенти Золочівського коледжу разом з усім світом відзначали День безпечного Інтернету

Міжнародний День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) заснований Єврокомісією у 2004 році й традиційно святкується у перший вівторок лютого. Цьогоріч свято проходило під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. У різних куточках планети у цей день та напередодні проводились заходи з метою зробити всесвітню мережу кращою та безпечнішою.

5 лютого 2019 року студенти групи КН-3 приєднались до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні,  що проходив за підтримки Кіберполіції України  та компанії ERC.

Спікерами були Самойлов Станіслав, – т. в. о. заступника Начальника управління – начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції, який висвітлив проблему кібер-атак та інтернет-шахрайства, а також Вікторія Іцкович – директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки, що виступила із доповіддю: «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей».

Усі учасники події мали змогу критично переглянути свою поведінку в Інтернеті, а також ознайомитись із методами захисту від кіберзлочинців та шахраїв. Також, кожен учасник вебінару отримує доступ до курсу Мережної академії Cisco “Вступ до кібербезпеки” та має можливість поставити запитання експертам в анкеті зворотного зв’язку, відповіді на які будуть оприлюднені 1 березня 2019 року, а автори 3-х найбільш цікавих запитань, яких визначать експерти, отримають призи з логотипами організаторів заходу.

Кожен студент отримає сертифікат від Мережної академії Cisco за умови проходження онлайн-тестування та заповнення анкети зворотнього зв’язку до 16 лютого 2019 року.

 

Відеодоповіді та презентаційні матеріали із вебінару

Спікер: Самойлов Станіслав, т. в. о. заступника Начальника управління – начальник першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, майор поліції

Презентація

Спікер: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки

Презентація

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь