Завершення правового тижня

Цікаво і захопливо проходить Всеукраїнський тиждень права у Золочівському коледжі. Гнідець Тетяна Юріївна зі студентами групи Право-2 провели гру “Юридична вікторина”. Під час змагання учасники команд продемонстрували знання законів та вміння розв’язувати правові ситуації. Проведений захід викликав в учасників жвавий інтерес та сприяв формуванню правової культури студентів, а також був цікавим, динамічним, часом напруженим.

Крім цього, з метою поглибленого  вивчення матеріалу з дисципліни «Трудове право» студенти  групи Право-3 разом з викладачами коледжу відвідали Золочівський районний центр зайнятості. Мета цього заходу – ознайомлення студентів про можливості працевлаштування через  державні центри зайнятості.

Фахівці Золочівського районного центру зайнятості інформували щодо основних правил  пошуку роботи  та типових помилок  під час її вибору. Розмова видалася інформативною та корисною. Кожен слухач отримав щось для себе, щось, що в майбутньому допоможе знайти не лише роботу, але й реалізувати самого себе.

На завершення Всеукраїнського тижня права студентам були вручені грамоти і проведено традиційну фотосесію на згадку.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь