У Золочівському коледжі відбулися традиційні Андріївські вечорниці (ФОТО, ВІДЕО)

З-поміж великої кількості зимових свят найочікуванішим та найвеселішим завжди був і залишається день Святого Андрія Первозванного, коли, за українським звичаєм, молоді люди збираються разом на веселих вечорницях, влаштовуючи забави, веселощі, ворожіння.

13 грудня у стінах Золочівського коледжу відбулися Андріївські вечорниці, проведення яких вже стало хорошою традицією.

Глядачі мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, побачити красу давніх обрядів та насолодитись красою української пісні. Усі присутні були вражені цікавою і пізнавальною програмою, що підготували студенти групи ПТ-2 та ІПЗ-2. Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. А калита, що була розділена поміж гостями, за народним повір’ям, повинна усім принести радість і здоров’я на цілий рік.

На Андріївських вечорницях студенти коледжу ще раз довели, що у нашого народу багаті та цікаві обряди та традиції, залишені в спадок від наших бабусь і дідусів. Їх потрібно пам’ятати та шанувати, адже щасливого майбутнього ми можемо досягти лише пам’ятаючи наше славне минуле.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ВІДЕО

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь