З 17 жовтня 2016 року по 21 жовтня 2016 року проводився тиждень циклової комісії соціально – економічних дисциплін

bezymyannyj1З 17 жовтня 2016 року по 21 жовтня 2016 року проводився тиждень циклової комісії соціально – економічних дисциплін

 

Тиждень розпочався з виставки студентської стінгазети «Кращі за професією». Участь у виставці прийняли студенти   6  груп циклової комісії соціально – економічних дисциплін.

bezymyannyj2

Група ПТ -1

bezymyannyj3

Група ЕП -2

bezymyannyj4

 Група КД- 3

bezymyannyj5

Група БО- 3

bezymyannyj6

Група ОБ – 1

bezymyannyj7

Група ЕП- 3

17 жовтня 2016 року відбулось відкрите заняття у групі ЕП -3 на тему: «Ринок праці регулювання», «Соціально – трудові відносини занятості» під керівництвом викладача економічних дисциплін Буковської Мирослави Миронівни. На занятті розглядали такі питання:

– поняття ринку праці, його елементи та функції;

– типи, форми, різновиди та елементи ринків праці;

– регулювання ринку праці;

– ринок праці як підсистема ринкової економіки, його взаємозалежність з  ринками  капіталів, товарів і послуг, житла…;

– особливості товару «робоча сила»;

– особливості й етапи формування ринку праці в Україні;

– зайнятість як  соціально економічна категорія і передумова формування соціально – трудових відносин;

– базові засади державної політики зайнятості;

– сучасні тенденції у сфері зайнятості;

– глобалізація економіки та її вплив на зайнятість;

– сучасні тенденції у сфері зайнятості;

– безробіття та його вплив на стан соціально – трудових відносин4

– трудовий договір;

– колективний договір та його роль у регулюванні соціально – трудових відносин зайнятості;

– цікаві факти про зайнятість і безробіття в Україні.

Під час  заняття було представлено презентації на теми : «Ринок праці та його регулювання», «Соціально – трудові відносини зайнятості». Студенти групи ЕП- 3 Бригідер Марія і Дузяк Марта підготували самостійну роботу у вигляді кросфордів.

bezymyannyj8

17 жовтня 2016 року відбулось відкрите заняття у групі ЕП-3 під керівництвом викладача економічних дисциплін  Менько Галини Володимирівни на тему: «Організація як об’єкт управляння».Заняття  відбулося у вигляді круглого стола. Студенти брали активну участь в обговорюванні теми, розповіли, які бувають організаційні структури, їхні види та наводили життєві приклади. На відкритому занятті слід відзначити таких студентів групи як: Бригідер Марія, Каленюк Ігор, Грицай Лілію та Долішня Діана. В кінці пари студенти закріпили матеріали, зрозуміли, яку важливу роль  відіграють організаційні структури у ефективній, прибутковій, добре злагодженій діяльності підприємства. На парі була присутня Продан Марія Олександрівна – голова циклової комісії соціально – економічних дисциплін.

bezymyannyj9

18 жовтня 2016 року студенти групи БО-3, КД -3 відбулась зустріч з представниками Управління Державної  Казначейської служби України у  Золочівському  районі Львівської області Буковським Андрієм Володимировичом. Було проведено екскурсію і коротко розповіли,що таке, і чим займається «казначейська служба».

bezymyannyj10

19 жовтня 2016 року у рамках тижня економічних дисциплін у  бібліотеці коледжу відбулася книжкова виставка «Книги для економістів»  яку відвідали студенти груп ЕП-2, ПТ-1, ОБ-1. Бібліотекар Жулин Лідія Ярославівна ознайомила присутніх із книгами  циклу професійної підготовки.

19 жовтня 2016 року відбулось відкрите заняття під керівництвом викладача економічних дисциплін Рудого Михайла Богдановича у групі ЕП-2 на тему: «Корпорації – монстри. Війни сильніших».

20 жовтня 2016 року студенти груп ОБ-1, ПТ-1, ЕП-2, ЕП-3, БО-3, КД-3, представили презентації під назвою «Моя професія».

20 жовтня 2016 року відбулось відкрите заняття  у  групі ЕП -3 на тему: «Нобелівські лауреати в галузі економіки»  під керівництвом викладача економічних дисциплін Продан Марії Олександрівни. На парі група ознайомила з науковцями, які отримали Нобелівську  премію за розвиток економіки. Було детально доведено до слухачів інформацію про життєвий шлях науковців. Слід відзначити, що студенти брали активну участь в обговоренні теми.

bezymyannyj11

21 жовтня 2016 року відбулось відкрите заняття у групі ЕП -2 на тему: «Гроші в нашому житті» з представником ПАТ КБ  Приватбанку Панькевич Катериною Мар’янівною. На парі ознайомили з основними елементами грошової культури; обговорили питання моралі, що пов’язані з використанням грошей; пояснили  роль грошей у повсякденному житті та їхню необхідність; спряли формуванню моральної позиції у вирішенні грошових питань.

bezymyannyj12

bezymyannyj13

21 жовтня року 2016 року відбулось відкрите заняття у групі БО-3, КД-3 на тему: «Етикет ділового спілкування».

bezymyannyj14

Голова циклової комісіїсоціально – економічних дисциплін   Продан М.О.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь