Як офіційно працевлаштуватися у Польщі?

У вас є змога самостійно переконатись, що працевлаштування в Польщі має безліч переваг. Перш за все, ви отримуєте гідну оплату праці, навіть якщо оберете найпростішу посаду. По-друге, навіть без знання мови ви будете почувати себе впевнено, адже польська мова подібна до української, вам буде легко порозумітись з колегами. Неважливо, ви оберете роботу в Польщі на фермі чи в будь-якому іншому місці – для вас будуть забезпечені хороші умови праці. Звичайно, для цього потрібно буде укласти трудовий договір, про який ми поговоримо окремо. Взагалі, робота за кордоном завжди буде безпечнішою, якщо у вас на руках буде контракт. Стать також не грає ролі. Для працевлаштування в Польщі пропонуються вакансії для чоловіків, для сімейних пар, для жінок, для студентів. Отже, щоб легально працевлаштуватися, потрібно знайти найкращу для себе вакансію. Давайте розглянемо їх перелік.

Актуальні посади

Догляд за норками
Догляд за норками

Вам може підійти робота на фермі в Польщі, а можна обрати й вакансію, яка потребує кваліфікації та, відповідно, вище оплачується. Наприклад, до таких посад належать:

  1. лікар;
  2. інженер;
  3. музикант;
  4. програміст;
  5. медсестра;
  6. масажист;
  7. тренер;
  8. гід;
  9. електрик.

Пропонуються й більш проста офіційна робота в Європі. Наприклад, в готелі, на заводі, на будівництві, на складах, в пекарні, на СТО, на прибиранні, на печерицях, в лісі. Отже, можна знайти чималий перелік вакансій від роботодавців. Завдяки такому працевлаштуванню в Польщі у вас буде змога підзаробити коштів. А тепер перейдемо до подальших дій після обрання посади.

Підписання трудового договору

Дуже хороша можливість отримати легальну роботу і уникнути усіляких ризиків – підписати контракт. Наприклад, вас може зацікавити робота на фермі в Польщі. Які подальші кроки? Варто звернутися до кадрової агенції, де вам допоможуть знайти посаду з вигідними умовами та найкращою для вас оплатою. Далі потрібно подбати про відкриття робочої візи в Польщу. Швидше розібратись з усіма нюансами цього питання також допоможуть працівники агенції. Із обраним роботодавцем, з яким попередньо може бути проведена співбесіда, підписується трудовий договір.

Чи можна змінити роботу? Зробити це неважко, якщо ви обрали офіційне працевлаштування в Польщі через кадрову агенцію Віза Про. Взагалі, робота по контракту має багато переваг. Серед них і фіксована оплата праці, і перелік ваших обов’язків. Отже, ви точно будете знати, яку роботу будете виконувати та на яких умовах.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь