Поїздка в Київ

Минулого тижня ми усією групою їздили до Києва. Це місто вразило мене своєю красою і величчю іще на під’їзді до нього. Подорожували ми потягом.

Ще у потязі перед нами відкрився чудовий пейзаж лівого берега Дніпра. Золоті куполи Києво-Печерської Лаври, пишна зелень міста, вражаючих розмірів пам’ятник Перемоги, ще багато грандіозних споруд — це були мости та багатоповерхівки.

Удень нас повели показати це дивне місто.
Буль-яка екскурсія починається з огляду найстаровинніших пам’яток, і тому нас насамперед повели до Михайлівського Золотоверхого собору  – це найгарніше місце, яке я будь-коли бачив.
Справжні ченці в чорному одязі, багато прихожан, дзвони і служба Божа у храмі причарували мою душу.

Наступним пунктом призначення була найвідоміша в Україні вулиця — Хрещатик. Ніколи у житті я не бачив такої кількості людей і магазинів, розташованих у чудових старовинних будинках. Красиві пам’ятники та фонтани змушували нас помилуватись, а проходячи біля меморіалу «небесної сотні» крається серце….( розділові знаки)

Там же, на Майдані Незалежності, я придбав невеличкий сувенір-магнітик на пам’ять, і тепер, дивлячись на нього, завжди пригадую той незабутній день, що ми провели у Києві.

Іще ми бачили Софійський собор, пам’ятник Богдану Хмельницькому, побували у парку Вічної Слави, катались на фунікулері, відвідали музей зброї (така кількісьть військової техніки, зокрема танків, вразила мене і моїх друзів), Верховну Раду України, Золоті Ворота…

Особливої уваги заслуговує поїздка в потязі з усіма її веселощами, іграми, історіями  та пригоди нашого одногрупника В.(ххахаххахахаха, можна без «Вк»)

Київ привітав нас усміхненими обличчями мешканців, грандіозними будівлями і затишними зеленими вуличками. За один день екскурсій і прогулянок ми встигли полюбити нашу столицю. Сподіваюся, що це тільки початок знайомства нашої групи з Україною!

Мац Олег, студент 1 курсу , група КН-1

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь