Брейн-ринг (ФОТО)

Сьогодні в нашому коледжі пройшла інтелектуальна гра «Брейн-ринг». Цього року до предметів фізики, математики,біології, хімії додалися також такі навчальні дисципліни, як українська мова та література, історія України, правознавство. Організатором та незмінним ведучим заходу був викладач фізики, голова циклової комісії природничо-математичних та комп’ютерних дисциплін Роман Володимирович Вовнянка.
У грі брали участь команди групи ЕП-2,ОПС-2, КД-2, Право-2,РПЗ-2, БО-2. Після жеребкування кожна команда обрала собі суперника – РПЗ-2 – БО-2; Право-2 – ЕП-2; ОПС-2 – КД-2. Переможцями стали РПЗ-2, ЕП-2 та у складній грі з рахунком 6-5 перемогу здобула команда КД-2.

У першому півфіналі зустрілися дві найкращі команди з результатом минулорічної гри ЕП-2 та РПЗ-2, в якому впевнену перемогу з рахунком 6-2 здобула команда групи РПЗ-2. Наступним суперником групи РПЗ-2 стала команда переможців гри ОПС-2 – КД-2, з якою група РПЗ-2 перемогла з рахунком 6-1. В боротьбі за 2 місце мали зустрітися студенти групи ЕП-2 та КД-2, але через неявку суперника перемогу здобули студенти групи КД-2.

Вітаємо групу РПЗ-2 з перемогою та дякуємо усім учасникам за участь!

Джерело: Спудей – студентський вісник Золочівського коледжу

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь