У співпраці відкриваємо світ і себе

Студентські роки – один із найкращих моментів у житті людини. Адже це не тільки навчання, а й активне культурне та громадське життя, яке відкриває перед студентами безліч можливостей та перспектив. Таке цікаве життя можна побачити не лише в університетах, а й у коледжах І-ІІ рівнів акредитації. На території міста Золочева – це Золочівський коледж, який розпочав свою діяльність у 1998 році і на той час був першим вищим навчальним закладом у місті. Діяльність коледжу спрямована на підготовку висококваліфікованих кадрів для мережі підприємств та установ різної форми власності.

Із 1998 року в коледжі готували молодших спеціалістів трьох напрямків: «Бухгалтерський облік», «Економіка підприємства», «Правознавство». З 2003 року відкрито нову спеціальність – «Програмування для електронно-обчислювальної техніки та автоматизованих систем», а у 2012 році проліцензовано ще дві спеціальності: «Комерційна діяльність» та «Обслуговування програмних систем і комплексів».

Із 2011 року Золочівський коледж увійшов до складу Національного університету «Львівська політехніка» і був перейменований у Відокремлений структурний підрозділ Золочівський коледж Національного університету «Львівська політехніка». З цього моменту є вищим навчальним закладом державної форми власності, незмінний керівник якого – Жулин Ярослав Євгенович.

Золочівський коледж є підґрунтям на шляху до повної вищої освіти. Випускники отримують диплом молодшого спеціаліста державного зразка, мають можливість продовжити навчання в будь-якому вузі України, зокрема в Національному університеті «Львівська політехніка».

Круговерть подій та змін у законодавстві освіти диктує свої правила та вносить корективи в навчання студентів. Так, минулого року стало відомо, що ЗНО стає обов’язковим і для коледжу. Студентам ІІ курсу потрібно скласти тестове оцінювання з української мови та літератури, історії або математики.  Реєстрація на ЗНО, участь у пробній та основній сесії – все це відбувається під пильним керівництвом відповідальної людини за цей процес у коледжі. Починаючи з першого курсу, студенти мають можливість розпочати роботу над своїми знаннями, які будуть у нагоді під час складання зовнішнього незалежного оцінювання. Викладачі-предметники разом зі студентами виконують різноманітні завдання та тести з кожного предмета з метою якнайкращої підготовки та успішного складання зовнішнього оцінювання. Саме завдяки наполегливій праці, систематичній підготовці до занять студенти-другокурсники у минулому навчальному році продемонстрували глибокі знання з української мови та літератури, в результаті чого 64 % дітей склали ЗНО на «відмінно» та «добре».

Складання ЗНО для продовження навчання в коледжі стало своєрідним «сюрпризом» не для одного абітурієнта, але ось що думають про це наші студенти: Тетяна, студентка 2 курсу спеціальності «Право»: «Зараз багато кого хвилює думка про ЗНО, адже його потрібно складати як у школі, так і  в коледжі. Але знаєте, що я Вам скажу? В коледжі викладачі відповідально до цього ставляться. Скажу з упевненістю, що рівень підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання тут досить високий. Викладачі не тільки працюють над покращенням знань, але допомагають нам повірити в самих себе!» або студентка другого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Іванна: «Багатьох абітурієнтів може лякати ЗНО, але, на мою думку, це не є перешкодою, а, навпаки, поштовхом, щоб удосконалюватись, адже в коледжі дають ґрунтовну підготовку до оцінювання».

Окрім навчання, студенти коледжу здійснюють різноманітні пізнавальні екскурсії, кожного разу відвідуючи нову місцевість, вивчаючи звичаї та побут населення.

Підкорюємо гірські вершини

Наш коледж допомагає студентам розкривати свої таланти. Творчі колективи з числа студентів створюють неповторну та незабутню атмосферу культурного середовища, в якому є місце поезії (в  тому числі власній), пісні, музиці, фантазії. Вже традицією є День знайомств на природі (для першокурсників), Андріївські вечорниці, Шевченківські дні, КВН. За участю студентів коледжу в Золочівському районному народному домі ім. І. Білозіра відбулась постановка  вистав «Мартин Боруля», «Дикий Ангел», «По-модньому». Цьогоріч – вечір-реквієм, приурочений героям Крут, а також вистава «Пігмаліон», яку готують наші випускники.

Учасники вистави «Мартин Боруля»
Флешмоб-абетка «Шевченко від А до Я»
Участь у Західноукраїнському інтелектуальному турнірі
«NATUS VINCERE»
Зустріч студентів із волонтерами Корпусу Миру

 

 

Отже, справжнє студентське життя – яскраве, різностороннє й неповторне. І тільки від студента залежить, наскільки спогади про нього будуть багаті приємними моментами, незабутніми враженнями, цікавими зустрічами. Для багатьох студентів Золочівський коледж став другим домом, до якого не відразу звикаєш, а закінчуючи навчання, не хочеш із ним прощатись. Ось що говорять про коледж наші студенти.

Софія, студентка 2 курсу спеціальності ««Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»: «Коледж – це своєрідний дім, де всі тобі рідні, де зустрічають привітні викладачі. Кожен день проходить із легкістю, з усмішкою на обличчі. Скажу, що про свій вибір не шкодую. Адже завдяки коледжу я стала більш упевненою в собі. Коледж – це місце, де навчають бути справжніми людьми».

Марʼяна, студентка 2 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»: «До коледжу я подавала документи в останній день прийому. Зайшовши в цей заклад, для мене тут усе було дуже маленьке, на відміну від великої школи, але затишне. Коледж став для мене другим домом. Кожен викладач – цікава, розумна, творча особистість. Вони навчають нас не лише різних наук, а й як жити, як вирішувати різні ситуації. Надзвичайно цікаво й радісно проходять пари, які після шкільних уроків здавалися дуже довгими. Я жодної хвилини не пошкодувала, що навчаюся в цьому закладі. Хоч було важко, іноді плакала, коли щось не виходило, але на зміну цьому завжди приходили радісні й щасливі дні».

Олександр, студент 2 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»: «Вступаючи до Золочівського коледжу, я нічого не втрачав: якби не сподобалась обрана спеціальність, я міг би після закінчення другого курсу поступити в інший навчальний заклад. Додатковою мотивацією для вступу сюди була стипендія, якість навчання, новий колектив, можливість вступу на третій курс НУ «Львівська політехніка». Провчившись майже два роки, я жодного разу не пошкодував, що приєднався до коледжової сімʼї».

Вікторія, студентка 2 курсу спеціальності «Право»: «Коледж став для мене другим домом, адже теплішої атмосфери та добріших людей, ніж тут, я не зустрічала раніше. Звертаючись до майбутніх абітурієнтів, хочу сказати, що не потрібно боятися: коледж справді допоможе відкрити себе і світ з інших сторін, проявити себе, дізнатися багато нового, стати загартованим до дорослого життя та отримати якісну освіту для подальшого навчання або роботи».

Тетяна, студентка 3 курсу спеціальності «Право»: «Саме тут я навчилась бути самостійною й більш відповідальною, оскільки за свої оцінки відповідаю сама. Дуже подобається те, що викладачі – молоді та енергійні, стараються ввести в навчальний процес щось нове та цікаве».

Божена, студентка 3 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»: «Золочівський коледж – це найкраще місце, куди можна поступити після 9 класу. Тут на кожного з вас чекають нові знайомства з молодими, приємними та розумними викладачами, які простягнуть руку допомоги в складних ситуаціях. Тут можна знайти вірних друзів серед одногрупників. Мені дуже пощастило з колективом, ми завжди підтримуємо один одного, спілкуємося поза межами коледжу. За три роки коледж став для мене дійсно домом, я приходжу сюди в будь-яку погоду і почуваюся в цих стінах упевнено й комфортно».

Наталя, студентка 4 курсу спеціальності «Право»: «Для мене вступ до коледжу став найважливішим етапом у житті. За чотири роки навчання коледж підготував мене до справжнього дорослого життя, розкрив майбутню професію з різних сторін, дав можливість працювати з професіоналами своїх галузей та набиратися досвіду від них. Знання, які ми отримуємо в цьому закладі, є дуже ґрунтовними  і в майбутньому відіграють важливу роль у працевлаштуванні. У коледжі відбуваються різні заходи, турніри, олімпіади для всебічного розвитку студентів. Я вважаю, що варто вступати до коледжу, оскільки знання, які він надає, є міцним фундаментом для подальшої діяльності. Майбутнім вступникам у наш навчальний заклад бажаю вдалого складання вступних екзаменів, наснаги та активності в студентському житті».

Коледж відсвяткував своє 20-річчя і з упевненістю та надією дивиться в майбутнє.

Отже, якщо Ви – майбутній абітурієнт, тоді запрошуємо на День відкритих дверей, який проходитиме у Золочівському районному народному домі
ім. І. Білозіра 17 травня 2019 року о 12.00.

Ласкаво запрошуємо до Золочівського коледжу, який знаходиться за адресою: м. Золочів, вул. І. Труша, 4.

Оксана Богуш, Людмила Курпіта,

викладачі коледжу

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь