Тернопільський міський конкурс юних програмістів «Байт»

30-31 березня 2019 року на базі КЗ ТМР «Станція юних техніків» проведено відкритий міський конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій «БАЙТ-2019». У якому позаконкурсно приймали участь студенти, ВСП «Золочівський коледж» НУ «Львівська політехніка», групи ІПЗ-1 Боднар Богдан та Савенко Вадим і групи ІПЗ-2 Шургот Назар та Тарнавський Віталій під керівництвом викладача Недільської Христини Богданівни. Студенти спробували себе у виконанні конкурсних та домашніх завдань у номінаціях «Програмування» та «Web-дизайн».

Учасники отримали безцінний досвід та були нагородженні заохочуючими призами, які надав Факультет комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Також, хочеться висловити подяку суддям конкурсу, організаторам і координаторам КЗ ТМР «Станція юних техніків», які тепло віднеслися до наших учасників, особливо судді і координатору команди коледжу Лещишину Юрію Зіновійовичу, суміснику Кафедри комп’ютерних систем та мереж.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь