У групах РПЗ-2, РПЗ-3 відбувся семінар на тему: “Розкрутка веб-сайту в мережі Інтернет”

У п’ятницю, 20 березня 2015р. у групі РПЗ-3 відбувся семінар на тему: «Розкрутка веб-сайту в мережі Інтернет». На даному занятті було розглянуто десять найважливіших методів успішної розкрути веб-сайту у мережі інтернет.

Про білу і чорну оптимізацію розповіли Недільська Христина і Нагорна Діана. Про реєстрацію хостингу і домену доповів Яріш Михайло. Олійник Б.П. викладач комп’ютерних дисциплін розповів про «підводні камені» реєстрації домену. 

Як правильно створити файли .htaccess i robots.txt розповіли Ковалишин Володимир і Шинкарчин Христина. Романів Олег і Домерецький Сергій доповіли про важливість карти сайту і rss-стрічки.

Всі ми знаємо, що декілька тижнів тому в Україні три мобільні оператори купили ліцензії на 3g інтернет. З того часу компанія google в Україні активно працює над тим, щоб українські сайті були пристосовані до мобільних платформ. Більше про адаптацію сайту до мобільних телефонів розповів Солтівський Віталій. Про роль соціальних мереж і реєстрацію сайту у веб-кабінетах google і яндекса розповіли Галятовський Сергій і Павук Валентин.

Кульмінацією семінару став виступ Кішая Руслана про заробіток в Інтернеті за допомогою контекстної реклами google adsense. Дана тема викликала цікаве обговорення як серед студентів так і серед гостей семінару.

Маємо надію, що дане заняття допоможе майбутнім веб-майстрам, студентам груп РПЗ-2 і РПЗ-3 у створенні власних веб-продуктів.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь