Day of leadership (день лідерства)

12 березня 2015 року, о 12:20 у ВСП Золочівський коледж Національного Університету «Львівська політехніка», відбулося бінарне заняття з дисципліни «англійська мова» та «менеджмент» на тему «Лідерство». Підготували і провели бінарне заняття викладач англійської мови   Хмеляр Т.М. та викладач економічних дисциплін Дроцик З.М. та розумні, креативні і неповторні студенти групи ЕП-3.

Бінарне заняття складалося із декількох етапів. Шляхом жеребкування було визначено,яка команда «Крок вперед» чи «Виклик» розпочне змагання.

 

I ЕТАП «Представлення команд».

У ІІ ЕТАПІ потрібно було по назві книги, цитатах та висловах чи фотографії назвати відомих сучасних економістів.

ІІІ ЕТАП « Розумні вузлики» – це перевірка знань студентів по темі «Лідерство». На запитання студенти відповідали українською і англійською мовами.

ІV ЕТАП «Англійська вікторина». За три хвилини кожна із команд повинна була знайти якнайбільше англійських слів по темі « Лідерство» і дати їх усний переклад .

V ЕТАП  «Мій лідер». На завершення кожна із команд вразили нас цікавими презентаціями та захоплюючими розповідями про своїх лідерів. По два представники із кожної команди супроводжували презентації англійською та українською мовами.

Велику радість і море позитивних емоцій принесла присутність гостей, які відвідали бінарне заняття: Жулин Л.Я.,  Богуш О.М., Радовець О.В., Продан М.О., і на кінець лідер коледжу Жулин Я.Є., який по завершенню заняття розповів студентам про випускників коледжу, які розпочали свої справи, і стали справжніми лідерами у тій чи іншій сфері.

Отже, будьте лідерами і пам’ятайте:

«Ніхто не кращий за Вас.

Ніхто не розумніший за Вас.

Просто вони почали раніше…

Змініть мислення і Ви зміните своє життя.»

(Брайан Грейсі)

 {AG}stories/foto-14-15/den-liderstva{/AG}

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь