Тематична година спілкування з працівниками правоохоронних органів на тему: «Кримінальна відповідальність та покарання неповнолітніх»

Підготували студенти групи Право-3 Бандура Б., Брунець С.

У з’вязку з проведенням тижня права, сьогодні, 11 грудня 2014 року, у студентів групи Право-2 відбулась тематична година спілкування з працівниками правоохоронних органів на тему: «Кримінальна відповідальність та покарання неповнолітніх».

На цей захід було запрошено представників міліції, які піготували для студентів фільм про колонії неповнолітніх. У фільмі була звернена увага на покарання для неповнолітніх, які відбувають свій вирок у колоніях нашої країни, та як відбувають покарання неповнолітні в інших країнах світу.

Після перегляду фільму представники міліції розповіли студентам про вчинення злочинів неповнолітніми у нашому місті та районі. Найчастішими злочинами є злочини невеликої тяжкості, а саме: крадіжка мобільного телефона, грошей, поява у громадських місцях у стані алкогольного сп’яніння та інші. На сьогоднішній день 25% неповнолітніх вчиняють злочини. Також представники органів внутрішніх справ наводили приклади злочинів, які вчиняють неповнолітні.

У свою чергу, у студентів виникли питання до представників міліції, на  що правоохоронці дали змістовні відповіді. Також вони застерігали студентів від вчинення злочинів, а в подальшому бути законослухняними.

Студенти дуже вдячні представникам міліції за проведену бесіду та своєму викладачу Шумляковській М.П. за такий захід.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь