Похід студентів у Золочівський районний центр зайнятості населення

Підготували студентки групи Право-3 Дерех Антоніна та Лисик Людмила

Серед заходів, які проводяться в рамках тижня правових знань, був запланований похід в Золочівський районний центр зайнятості населення, викладачем юридичних дисциплін Шумляковською Мар’яною Петрівною.

Праця – це одна з найважливіших здатностей людини, бо лише людина свідомо ставить перед собою мету задоволення особистих та суспільних потреб і отримання доходу. Для заохочення громадян до досягнення цієї мети законодавство України в повній мірі готує гідні умови праці для кожного.

 

Основним органом створеним для реалізації політики зайнятості населення є Державна служба зайнятості. Служба зайнятості діє в багатьох напрямах для надання допомоги із працевлаштуванням різним категоріям населення і робить це безоплатно.

Громадянам надається можливість проконсультуватись, відвідувати різноманітні семінари по техніці пошуку роботи, тренінги з висококваліфікованими спеціалістами.

Профорієнтаційна робота проводиться не лише з дорослим населенням, але й з учнівською молоддю. Всі бажаючі, які не знають яку обрати професію, можуть ознайомитись з інформацією в професійному інформаційному секторі з описом всіх професій чи пройти тестування.

Отже, зусилля фахівців служби зайнятості населення спрямовані на вирішення питань зайнятості, легалізації трудових відносин та стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.

І пам’ятайте, що хороший спеціаліст не шукає роботу, а роботодавці шукають його.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

{AG}/stories/foto-14-15/tsent-zaynyatosti{/AG}

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь