Студенти коледжу відвідали село Моринці, національний дендрологічний парк «Софіївка» та шоу фонтанів у місті Вінниця

Кожен з нас хоче провести літо незабутньо. Так почали проводити його викладачі та студенти Золочівського коледжу Національного університету “Львівська політехніка”. 4 червня 2016 року вони вирішили поїхати у незабутню подорож у різні куточки України, а саме вони відвідали село Моринці, національний дендрологічний парк «Софіївка» та шоу фонтанів у місті Вінниця.

Першою зупинкою чарівної поїздки було село Моринці, що на Черкащині, де народився український геній – Тарас Шевченко. Тут засвітилася зірка, якій судилося світити крізь століття осяйним промінням. Кожен небайдужий до долі України, хто схиляється перед силою слова Шевченка, повинен відвідати місця, які наситили життєдайною енергією, наповнили вщерть душу малої дитини безмежною любов’ю до своєї Батьківщини, бажанням боротися за свободу свого народу, незважаючи ні на що.

Звідсіль в безсмертя крок ступив Тарас,
Пророк з народу і поет від Бога.
Він на сторожі Слово біля нас
Поставив, щоб була ясна дорога…
(А.Самойленко)

Наступним місцем, яке відвідали викладачі та студенти коледжу є чудовий парк “Софіївка”. Це прекрасний рукотворний сад, де дивовижно поєднуються легенди та бувальщина, казки та дійсність, і щось незбагненне, що буде існувати вічно… Уманський парк «Софіївка» – чудове місце для відпочинку не тільки жителів України, а й іноземців. Сьогодні це популярний туристичний центр. Екскурсійне обслуговування в парку здійснюється на декількох мовах (українській, російській, англійській, французькій, німецькій та ін.) Щороку парк відвідують сотні туристів, щоб насолодитися цією прекрасною симфонією казки. Приємно прогулятися тінистими алеями, посидіти біля водоймищ, подивитись на водоспади, побувати в прохолодних гротах, покататися на човні по ставку або пропливти підземною річкою. Літні люди можуть спокійно посидіти, згадати минуле, подумати про прожите. Для молоді та дітей у парку є багато розваг. А закохані, як і два століття тому, освідчуються тут у коханні…
Завершальним етапом цієї подорожі було місто Вінниця, де кожен зміг побачити унікальне в Європі шоу фонтанів. Захоплююче шоу полонило абсолютно всі серця відвідувачів. Фонтан Roshen — фонтан, збудований в руслі річки Південний Буг поблизу острова Кемпа (Фестивальний) у Вінниці. Це найбільший в Україні і в Європі плавучий фонтан. За оцінками експертів входить в десятку найкращих і видовищних фонтанів світу. Його унікальність полягає в так званій «зимуючій технології», яка дозволяє опустити конструкцію під лід.

Студенти Золочівського коледжу дуже вдячні викладачам за таку можливість подорожувати по Україні, пізнавати її та захоплюватися її чарівністю. Ця поїздка не лише зачарувала і вразила, а й додала в кожне серце ще трішки патріотизму та любові до своєї країни.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь