Освіта за кордоном – це шлях, який вибирають ті, хто прагне до свого добробуту і бажає стати успішним!

Багато студентів, які виїхали в інші країни для отримання освіти, можуть похвалитися своїми особистими і кар’єрними досягненнями, а також досить високим рівнем життя і достатком. У сучасному світі, в умовах прогресуючого процесу глобалізації і інтенсивності міжнародних зв’язків, здобути освіту за кордоном є досить реальним і дуже перспективним. Освітня група Students International вважає своєю місією надання допомоги українським студентам у відкритті для них світу необмежених можливостей, який пропонує їм навчання за кордоном.

З міжнародним дипломом для Вас будуть відкриті двері в провідні компанії у всьому світі, високооплачувані робочі місця і престижні посади. Ви можете вибрати будь-який напрямок і спеціалізацію, які пропонують зарубіжні ВНЗ, і по закінченню терміну навчання стати першокласним і висококваліфікованим фахівцем.

Освіта за кордоном відрізняється високою якістю викладання, сучасними методиками навчання, інтенсивною практичною спрямованістю, а також використанням в процесі навчання останніх технологічних новинок, які роблять його більш зручним і продуктивним. Навчання за кордоном значно відрізняється від українського і за багатьма критеріями його перевершує. Наприклад, в таких країнах як Великобританія і США, студентам з України доведеться вчитися ще один додатковий рік перед вступом до університету, адже шкільна програма в цих країнах розрахована на 12 класів і передбачає серйозну академічну підготовку.

Про всі нюанси і достоїнства освіти за кордоном Ви зможете дізнатися на сайті освітньої групи Students International, перейшовши на цікавий для Вас розділ. Крім того, провідні фахівці компанії зможуть провести попередні безкоштовні консультації та допоможуть підібрати оптимальну навчальну програму. Навчання за кордоном доступне для Вас!

Компанія пропонує різні напрямки навчання за кордоном і безліч освітніх програм в кращих навчальних закладах світу. Освітня група Students International надає повний спектр консультаційних та організаційних послуг за наступними напрямками: мовні курси, середня освіта, вища освіта.

Компанія більше 25 років працює у наданні даних послуг  і постійно  розширює  зв’язків і пошуком нових можливостей, щоб надати майбутнім студентам найоптимальніші варіанти освіти за кордоном! Тисячі українських студентів отримати якісну освіту, яка дозволила їм знайти гідну роботу з пристойною заробітною платою і подальшими перспективами.

Навчання за кордоном – це ще і незабутню подорож, знайомство з культурою та історією іншої країни, налагодження дружніх і ділових зв’язків з людьми з усього світу!

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь