Інтернет стає площадкою для активної молоді

Про це сказав голова Державного агентства з питань науки, iнновацiй та iнформатизацiї України Володимир Семиноженко, коментуючи вихiд української команди у фiнал конкурсу IT-рiшень Imagine Cup.

“Менi дуже приємно, що нашi молодi програмiсти iз року в рiк отримують престижнi нагороди i займають призовi мiсця на мiжнародних IT-турнiрах, якi органiзовують лiдери iндустрii. Це вкотре пiдтверджує необхiднiсть створення сприятливих умов для розвитку IT-галузi й максимального використання тих конкурентних переваг, які ми тут маємо”, – сказав Семиноженко.

Цього року українцi посiли друге мiсце в номiнацiї Windows Azure, запропонувавши проект соцiальної платформи, що дозволяє користувачам створювати спiльно з друзями власнi задачi i квести.

Голова Держiнформнауки також вiдзначив, що останнiм часом посилюється значення “соціальної” складової IKT.

“Це – загальносвітова тенденцiя. Якщо ранiше Iнтернет використовувався молоддю переважним чином для розваг та частково – для отримання iнформацiї, то тепер вiн перетворився на площадку для громадянської активностi. Молодi люди створюють рiзноманiтнi сервіси, якi дозволяють вчасно повiдомляти про мiськi проблеми й оперативно на них реагувати, допомогати один одному в екстремальних ситуацiях i, зрештою, тримати постiйний зв’язок мiж владою та громадою для спiльного вирiшення гострих соцiальних питань”,- зазначив Семиноженко.

Вiн згадав про конкурс-Хакатон, який відбувся навеснi й викликав зацiкавленiсть Прем’єр-мiнiстра. “Взаємна вiдкритiсть – основа суспiльної солiдарностi, а вона, у свою чергу, неможлива без вiльної комунiкацiї. Саме сучаснi IKT надають майже безмежнi можливостi для такої комунiкацiї”, – пiдсумував Семиноженко.

 

Освіта.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь