Благодійний вечір КВК

КВК студентів Золочівського коледжуВ неділю, 19 жовтня, у Золочівському будинку культури ім.. І. Білозора відбувся благодійний вечір КВК з ініціативи та участі студентів Золочівського коледжу для підтримки свого колеги та збору коштів на його лікування.

 

Ідея проведення заходу такого плану виникла після того, як студентський колектив сколихнула звістка про важку хворобу студента коледжу Андрія Грабовського. Окрім особистих пожертв, студенти вирішили піти далі та зініціювали проведення концерту, на якому можна було б зібрати кошти від не байдужих глядачів. Ідея була підтримана викладацьким колективом і два тижні клопіткої підготовки дали свій результат.
На сцені ми побачили справжній командний дух, адже, щоб глядач побачив справжні емоції співчуття за своїм другом, студенти об’єдналися у 4 команди КВК: «Однаково різні», «Мафія», «Село і люди» та «Comedystudents».

Усі команди показали свою майстерність у 4-х конкурсах: «Візитка»,  «Домашнє завдання»,  «Розминка» та «Музичний конкурс».

Ну, а оцінювали кмітливість молодих людей компетентне журі в складі: о. Юрія Галабуди, викладача коледжу, настоятеля храму Миколая Чернецького, Віталій Будзивула, депутат міської  ради, Войтович Ірина, вчитель іноземної  мови золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3, Ворхуш Ірина, державний виконавець та Кулицьний Ігор – юрист.

Ведучим свята був заступник директора Золочівського коледжу з виховної роботи Михайло Богданович Рудий.

У веселому протистоянні на протязі 4-х конкурсів лідери змінювалися та всі крапки над «і»  розставив музичний конкурс, за результатами якого та за підсумком гри, перемогу здобула команда «Однаково різні», з чим їх і вітаємо.

Дякуємо всім командам за чудовий вечір, який вони нам подарували. Велика подяка і глядачам, які вклали свою лепту у порятунок молодого життя.
Всі, хто не байдужі  та ще мають  бажання підтримати студента нашого коледжу можуть це зробити за  нижче вказаними реквізити банку,  на який можна пересилати кошти та контакти матері хлопця.

Одержувач: Грабовська Наталія Андріївна.
Тел: 097-8635813
Банк: Філія-ЛОУ АТ “Ощадбанк” м.Львів
Рах. 262 020 735 087 13
МФО 32 57 96

 

{AG}/stories/foto-14-15/kvk{/AG}

Автор: Козюра А.А., викладач історіїЗолочівського коледжу

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь