Зустріч за круглим столом із начальником Золочівського бюро правової допомоги Сагатою О. І.

У рамках Тижня права викладач юридичних дисциплін, Радуль Тетяна Йосипівна, запросила на зустріч із студентами Золочівського коледжу спеціальності «Правознавство» юриста-практика. Власне, 12 грудня 2017 року до нас завітала випускниця коледжу у минулому, а сьогодні – начальник Золочівського бюро правової допомоги Сагата Ольга Ігорівна.

Зустріч відбулася у форматі круглого столу на тему: «Що обрати, щоб не помилитись: договір дарування, договір утримання, спадковий договір чи заповіт?» з метою надання правової освіти студентам, формування в них правової свідомості та культури.

А також, сьогодні, зі студентами 3-4 курсів спеціальності «Правознавство» провели інформаційну бесіду представники від ЗОУ Пенсійного фонду України Львівської області: Сопелюк Ірина Ярославівна та Мудрак Ольга Іванівна. Вони ознайомили студентів про зміни в діючому пенсійному законодавстві, про нову систему обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій та надання послуг в електронному вигляді через Веб-портал ПФУ.

Щиро вдячні нашим гостям за цікаву та динамічну бесіду, за вичерпні відповіді та щиру відкритість. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та ефективну реалізацію спільних проектів.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь