Західноукраїнський інтелектуальний турнір «NATUS VINCERE»

Упродовж 6-7 березня на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету відбувся III відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus vincere» на кубок ректора ТНЕУ. Учасниками змагань стали учні  загальноосвітніх навчальних закладів та студенти коледжів, а це 105 команд із 9 областей України.

У цій інтелектуальній битві  взяли участь 2 команди від ВСП Золочівський коледж НУ «Львівська політехніка». Зокрема, студенти спеціальності «Право» під назвою команди «НЛО» (Бойко Раман – капітан команди, Грицай Іванна, Шептицька Вікторія, Гоч Анастасія, Хілярська Тетяна) у секції міжнародного права, міжнародних відносин та дипломатії і команда «Законотворці» (Малиновська Вікторія – капітан команди, Галян Ольга, Бендина Тетяна, Белінська Діана, Кісь Софія) у правовій секції під керівництвом викладачів Радуль Т. Й. та Шумляковської М. П.

Турнір подарував море позитивних вражень, незабутніх моментів, нові знайомства та друзів. Це прекрасне середовище, що сприяє формуванню конкурентоспроможної особистості.

Представники коледжу добре впоралися із завданнями всіх етапів турніру і, як нагороду, одержали грамоти, грошові винагороди, білети в аквапарк, сувеніри, рекомендації для вступу на юридичний факультет ТНЕУ, а керівники відзначені Сертифікатами Міністерства освіти і науки України.

Пишаємось нашими студентами та дякуємо ЮФ ТНЕУ за приємні хвилини хвилювання, можливість відчути свої сили і мотивацію ставати кращими.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь