З Днем народження, рідний Золочівський коледж !

Легкокрилим птахом пролітають роки. І ось нашому рідному коледжу вже 20 років. Можливо, для історії це лише краплинка, лише оберт секундної стрілки. Та пройшовши ці роки нам є що згадати, є над чим задуматись та найголовніше – є чим пишатися. Залишаються у пам’яті перші успіхи, перші, звичайно ж, невдачі, перші заліки, перші труднощі, перші недоспані ночі.

Ми, студенти коледжу, групи ІПЗ-1, з нагоди святкування ювілею, вирішили дізнатися думку голови міста Золочева Гриньківа Ігора Михайловича, начальника відділу освіти Золочівської РДА Бартошика Володимира Зіновійовича та пересічних людей про наш навчальний заклад. Вони радо бажали викладачам та студентам стрімкого розвитку, шаленої удачі, міцного терпіння,  надзвичайного успіху.

“До студентів банально “вчитися, вчитися, вчитися” казати я не буду. Мрійте про більше. Будьте патріотами. Дуже хотів би, щоб ваш фах, котрий ви здобудете в цьому навчальному закладі вам допоміг у житті, у вашій професійній ниві, бо, власне, задля цього і стараються ваші викладачі. Виливають вам свою душу щоб ви мали можливість ці знання  використати. Будьте кращими з кращих.” – Мер міста, Ігор Михайлович.

“Я, як золочів’янин, як житель золочівщини пишаюся тим, що в нашому місті є такий навчальний заклад. Навчальний заклад –  це педагогічні працівники, це студенти які здобувають знання, це великий колодязь, велике джерело, а джерело це життя. Я хочу привітати вас із двадцятиріччям нашого навчального закладу і побажати вам наснаги, побажати вам щоб це джерело ніколи не міліло, і ще побажати вам гарних випускників” – начальник відділу освіти Золочівської РДА Володимир Зіновійович.

А ми бажаємо довгого життєвого шляху для нашого коледжу, старанних студентів, які стануть гордістю свого навчального закладу.

Хочеться ще окремо подякувати всім Викладачам коледжу. Адже це саме Ви посадили у грунт зернятка, які будуть у майбутньому стрімко проростати.

Студенти групи ІПЗ-1

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь