Юридичний брейн-ринг «Мораль, право, та закон»

Підготувала студентка групи Право-3 Заброцька Людмила

 

Дотримання законів не обмеження, а запорука   справжньої свободи”.

Ст. Оріховський – Роксолан.

4 грудня в рамках тижня права відбувся юридичний брейн-ринг «Мораль, право, та закон» за участю студентів групи Право – 2, яких було об’єднано  в  три команди: «Фенікс», «Переможці» та «Борці за правду». Організатором цього заходу була викладач юридичних дисциплін – Тетяна Юріївна Гнідець. Знання та здібності студентів оцінювали журі у такому складі: Мельник М. В., Шумляковська М.П., Жулин Л.Я., Рудий М.Б.

Ведучими брейн-рингу були  Войтишин Юлія та Білоніжка Дмитро.

Домашнім завданням для кожної з команд була підготовка антиреклами. Кожна з команд самостійно, на вільну тему підготувала відео, в яких команда «Фенікс» підготувала  антикорупційну рекламу, команда «Переможці» провела соціальну антитютюнову рекламу, а команда «Борці за правду» презентувала відеорекламу на тему «Гендерна рівність в Україні». Студенти коледжу не лише показали уміння правильно та швидко відповідати на поставлені бліц-питання, а й вірно розв’язували юридичні задачі.

Команди показали непогані результати, але  в підсумку всіх п’яти турів дві команди зрівнялися в рахунку: команда «Фенікс» та команда «Борці за правду». Рішенням журі командам було задано декілька додаткових питань, які і визначили переможця, яким стала команда «Борці за правду».

Висловлюємо подяку Гнідець Тетяні Юріївні за ініціативу проведення пізнавального та цікавого юридичного брейн-рингу.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь