“Вікіпедія” дозволила авторам створювати чернетки

Користувачі, що беруть участь у складанні інтернет-енциклопедії “Вікіпедія”, отримали можливість створювати чернетки статей. Повідомлення про це з’явилося в офіційному блозі енциклопедії.

За словами представників “Вікіпедії”, тепер перед публікацією статті її можна редагувати в первісній версії, яка не буде відображатися на сайті. Від опублікованої статті такий матеріал буде відрізнятися наявністю слова “Draft” (“Чернетка”) на початку заголовка. На першому етапі впровадження нової функції, опція буде доступна тільки користувачам англомовної версії інтернет-енциклопедії.

 

“Протягом всієї історії “Вікіпедії” ми спонукали наших авторів публікувати нові статті негайно”, – заявили адміністратори ресурсу. – “Однак статистика показує, що 80% завантажуваних матеріалів відхиляються через невідповідність правилам сайту. Чернетки дадуть авторам більше часу на доопрацювання обраної ними теми”.

Інтернет-енциклопедія “Вікіпедія” була запущена в 2001 році. Ресурс є електронною енциклопедією, наповненням якої на безоплатній основі може займатися будь-хто охочий. Найбільшим розділом “Вікіпедії” є її англомовний сегмент, що містить більше чотирьох мільйонів статей. Російськомовна версія енциклопедії містить трохи більше мільйона статей.

За матеріалами: http://www.osvita.org.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь