Відкрите лекційне заняття на тему: «Конкуренція як засіб реалізації підприємництва»

26 жовтня 2015 року, в рамках проведення тижня соціально-економічних дисциплін, відбулося відкрите лекційне заняття на тему: «Конкуренція як засіб реалізації підприємництва» з дисципліни «Підприємницька діяльність», в групі КД-2, з ініціативи викладача економічних дисциплін Менько Галини Володимирівни.

За допомогою мультимедійних засобів навчання Галина Володимирівна роз’яснювала студентам поняття конкуренції і яка її роль в підприємницькій діяльності. Також було розглянуто основні функції конкуренції. За допомогою різних зображень і схем, студенти ознайомлювалися з такими видами конкуренції як досконала та недосконала, цінова та нецінова, а також їх підвидами, такими як монополія, олігополія, монопсонія, нечесна конкуренція, міжгалузева та внутрігалузева конкуренція. Використовуючи методи аналізу, синтезу та узагальнення, викладач змогла доступно донести нову інформацію до студентів. Крім того, в процесі заняття студенти законспектували основні поняття і терміни для подальшого їх вивчення.

 

Ключовим етапом лекції була вікторина для перевірки засвоєння вивченого матеріалу, яка зацікавила студентів і на більшість запитань вони відповіли вірно. Завершуючи заняття, Галина Володимирівна подякувала студентам за увагу і привітала їх із здобуттям нових знань, а також висловила вдячність гостям: бібліотекарю Жулин Лідії Ярославівні та викладачу політології Романів Ользі Василівні за оцінку її вміння працювати із студентами та розвивати їх мислення.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь