Відбулась вистава «Дикий Ангел» О. Коломійця у виконанні студентів Золочівського коледжу.

У неділю, 17 грудня 2017 року, відбулася вистава «Дикий Ангел» О. Коломійця у виконанні студентів Золочівського коледжу. Підзаголовок п’єси чітко вказує на її тему — «Повість про сім’ю». Для людини все починається з родини — виховання, пізнання моральних основ людської особистості, добробут.

Роль Платона Ангела виконав Мирон Турчиняк (РПЗ-3), його дружини Уляни– Вікторія Сиротинська (Право-4). Діти Платона: Петро –Ростислав Братейко (Право-4), Павлик – Олег Габрієль (ПТ-1), Таня –Ірина Нагуляк (Право-4), Федір – Степан Бобрик (Право-4).  Ліда – Зоряна Шептицька (РПЗ-3) та Оля – Таня Башаєва (Право-4) .

У центрі п’єси — родина Ангелів, головою якої є Платон Микитович Ангел. Ця людина все життя працює не покладаючи рук, навіть на пенсії підробляє, як може. На перший погляд, це скупа та черства людина, яка тероризує власну родину, не дозволяє вже дорослим дітям жити власним життям. Усі гроші в родині Ангела полічені й «оприбутковані. Життя в цій родині суворо регламентоване: всі її члени знають, що, як і коли їм робити.

“Ми разом з державою і плануємо, і багатіємо… Правда, я трошки попереду. Бо в неї є ще багато дармоїдів: або не працюють зовсім, або багато балакають і мало роблять… А в моїй державі цього немає… Як заробив, так і їж! Як заробив, так і одягайся”… Платон дотримується думки, що кожен персонально повинен відповідати за свою роботу, за добробут сім’ї, за своїх дітей.

Лікар Клава – Божена Волинець (ПТ-1), маляр- Володимир Крилошанський (Право-2), Крячко – Тарас Гардигура (Право-2), Віля – Віталій Бохна (РПЗ-4).

Платон Микитович Ангел не зміг винести всіх хвилювань за дітей, його серце не витримало. Але по його смерті родина Ангелів лишилася дружньою, працьовитою і чесною, а його діти, напевно, виховуватимуть своїх нащадків так само.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь