Велопроща студентів Золочівського коледжу (ФОТО, ВІДЕО)

З давніх-давен, 14 жовтня був особливим днем для всіх християн української землі. Це свято вшановували українські козаки, воїни Української Повстанської Армії, вшановуємо його і ми з вами. Та цьогоріч це свято набуло особливого національного забарвлення, коли було підписано указ президента України
П. Порошенка про відзначення Дня захисника України.
Урочистості з нагоди даного свята проводяться практично в кожному селі та містечку. Не оминуло воно і Золочівщину. Саме сьогодні в урочище «Макогониха», що знаходиться у лісі між селами Вороняки, Шпиколоси, Майдан відбулась проща наших краян, де з ініціативи пароха о. Михайла Смолінського, настоятеля храму св. Жінок Мироносиць с. Вороняки відбулось освячення пам’ятних знаків загиблим героям УПА та відправлено молебень до Матері Божої. Одночасно отці освятили воду у «кориті» джерела, яке знайшло свій виток на 50-метровій горі від хрестів.
Студенти Золочівського коледжу стали активними учасниками цієї прощі, відтепер вже святого місця, здійснивши спільний велопробіг за маршрутом Золочів – «Макогониха», Шпиколоси – «Макогониха» і назад.
Поїздку очолили викладачі фізичного виховання та історії Завальнюк Ярослав Євгенович та Козюра Андрій Анатолійович. Приємною несподіванкою було те, що до нас долучилися учні Золочівського ліцею на чолі з Чернишем Петром Степановичем. Посприяла цьому і погода, яка норовливо вагала нас дощами у проведенні заїзду і так приємно здивувала у сьогоднішній святковий день.
Усім учасникам даного заходу висловлюємо щиро подяку, що підтримали нашу ініціативу й ми спільно змогли, з користю для тіла та душі, провести цей святковий день.
Чекаємо нових ідей для велопробігу!
Слава Україні! Героям Слава!

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь