Університети Польщі: як обрати найкращий?

Більшість абітурієнтів мріє про навчання у престижних закордонних університетах. Якщо брати до уваги співвідношення ціни та якості освіти у ЄС, то найкращий варіант – це освіта для українців у Польщі. За яким принципом варто обирати університет? Яку спеціальність краще вибрати? Які документи необхідні для вступу? Яка вартість навчання в Польщі? На більшість з цих питань ми дамо відповідь у нашій статті. Наприклад, якщо ви обрали для вступу Університет імені Адама Міцкевича у Познані, – на цьому сайті ви знайдете основну інформацію, яка знадобиться для вступу. Також тут є достатньо інформації про вступ до Варшавського університету, Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні та інших провідних ВНЗ цієї країни. Ви можете звернутись на українсько-польський проект ОБК, якщо вам потрібна будь-яка допомога при вступі до польського університету.

Почнемо з основного питання – це вартість навчання. Вона буде відрізнятися залежно від статусу університету та обраної спеціальності. Якщо брати середні ціни, то за навчання у державних університетах оплата в середньому складає 2 тис. євро, у приватних ВНЗ – 1 тис. євро.

Варшава

Це одне з найгарніших польських міст, яке відоме не тільки своєю історією, своїми замками та архітектурою, а й найкращими університетами, які радо приймають українських абітурієнтів. Тут знаходиться один з найкращих університетів країни – Варшавський університет, – ви зможете прочитати про цей ВНЗ більше інформації на цьому сайті. Це навчальний заклад з 200-літньою історією, а чисельність його студентів перевищує 45 тис. Це державний ВНЗ, який пропонує навчання на понад 200 спеціальностях. Більш того, для студентів є доступним стажування у провідних європейських компаніях, а також обмін з іноземними студентами.

Окрім цього навчального закладу, у Варшаві ще є 15 університетів, в тому числі один з найкращих медичних університетів Польщі, а також Школа економіки, Суспільна академія наук, Університет сільського господарства та відома всім Варшавська політехніка. У Варшаві абітурієнт зможе обрати навчання за будь-якою спеціальністю, адже столичні університети пропонують якісну освіту за багатьма напрямками.

Люблін

Це ще одне прекрасне польське місто, культурний, промисловий та освітній центр Східної Польщі також пропонує навчання для українських абітурієнтів. У Любліні знаходиться 8 ВНЗ. Найбільш відомий серед них – Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, – за цим посиланням ви зможете знайти всю інформацію про університет. У ньому навчається понад 26 тис. студентів. Університет пропонує навчання на 200 спеціальностях, а також проживання у комфортних гуртожитках. Також у Любліні є Медичний університет, Університет природничих наук, Університет підприємництва та адміністрації та добре відома Люблінська політехніка – найбільший державний університет технічного профілю у Східній Польщі.

Познань

Це місто розташоване у центральній частині Польщі, тут працює 9 вищих навчальних закладів Польщі. Престижним вважається навчання в Університеті імені Адама Міцкевича у Познані, а також у Познанській політехніці, Медичному університеті, Економічному університет, Міжнародному університеті дизайну. Отже, кожен абітурієнт має змогу обирати серед великої кількості престижних університетів та найновіших спеціальностей.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь