У Золочівському коледжі відбувся патріотичний захід «Козацькі забави»

З нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва у Золочівському коледжі відбувся масовий патріотичний захід «Козацькі забави». Захід проведено з метою розширити кругозір студентів про козацтво, популяризувати фізичну культуру та спорт, виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки. Участь у цих змаганнях взяли по двоє представників з кожної групи, які зібралися у команди: ІПЗ-РПЗ, Право, КН-ОПС, ЕП- ПТ.
Ведучим та організатором цього змагання був викладач історії Андрій Анатолійович Козюра, який пояснював правила конкурсів і своїми жартами підтримував усіх учасників. Об’єктивно оцінювали конкурси і старання студентів судді Завальнюк Ярослав Євгенович – викладач фізкультури Золочівського коледжу та Фенчак Роман – студент 4 курсу. Конкурси були досить веселими та цікавими. В них можна було проявити себе як чудового футболіста, сильного бійця, студента з відмінним апетитом, та хорошого командного гравця. Усі учасники були щиро раді, що саме вони брали участь у цих змаганнях. Глядачі були найкращими вболівальниками, адже вони наполегливо підтримували усі команди. Також вони брали участь у конкурсі для вболівальників, чим намагалися допомогти отримати перемогу саме своїй команді.
На завершення студенти смачно поїли куліш. Переможці змагань отримали у нагороду козацьку булаву, яку передаватимуть наступникам. Усі найяскравіші моменти зафіксовано на фотографіях, які можна переглянути. Команди показали високі результати з спортивно-фізичної підготовки спритності та вміння працювати в команді.

Судді відзначили гарну підготовку всіх учасників заходу, а призові місця розподілено наступним чином:

І місце – команда КН-ОПС;

ІІ місце – команда ІПЗ-РПЗ

ІІІ місце – команда ЕП-ПТ
IV  місце – команда Право

 

Автор: Нагачівська Юля, студентка групи ІПЗ-1

Фото: Шептицька Зор’яна, студентка групи РПЗ-3

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь