У Золочівському коледжі відбулась студентська конференція

У четвер, 31 березня 2016 року в рамках проведення тижня природничо-математичних та комп’ютерних дисциплін, у Золочівському коледжі відбулась студентська конференція «Поділюсь досвідом, розкажу все, що зможу», на якій студенти групи РПЗ-4 розказали студентам груп РПЗ-1 та РПЗ-2 про можливості та перспективи обраної ними спеціальності, про те як і скільки можна заробляти маючи диплом спеціаліста з розробки програмного забезпечення. Крім цього було наголошено, що для того щоб стати дійсно хорошим спеціалістом потрібно мати міцні знання з програмування  і не тільки, а для цього потрібно багато працювати.

Випускники намагалися власним досвідом мотивувати своїх молодших колег до навчання. Наголосили на тому, що чим більше у програміста знань тим більше шансів знайти хорошу високооплачувану роботу. Навели конкретні факти про заробіток програмістів у різних напрямах ІТ-технологій, а також про перспективи обраної професії, та можливості працевлаштування. Зокрема, було сказано, що галузь ІТ-технологій – це одне з найбільш безпечних місць на ринку праці в умовах економічної кризи, а попит на хороших професіоналів в сфері ІТ-технологій завжди є, через її стрімкий розвиток.

Основне, на чому зробили акцент випускники, це те, що той хто вибрав професію програміста і якщо хоче бути дійсно хорошим програмістом – приречений на постійну самоосвіту.

Надіємось, що студенти, котрі мали змогу побувати на конференції зарядились працелюбством від своїх старших колег і стануть такими ж хорошими спеціалістами.

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь