Новини коледжу

У ВСП Золочівський коледж НУ «Львівська політехніка» стартував Всеукраїнський тиждень права -2018

Традиційно кожного року проводиться Всеукраїнський тиждень права, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття.

До створення цього універсального документу не існувало ефективного та дієвого механізму захисту основоположних і невід’ємних прав людини. Особливо гострим стало питання захисту прав людини після Другої світової війни. Увесь світ тоді об’єднався заради однієї спільної мети – створення єдиної міжнародної системи захисту прав людини.

В коледжі Тиждень розпочався проведенням олімпіади з правознавства серед студентів 3-4 курсів під керівництвом викладача юридичних дисциплін Гнідець Т. Ю.

Незвичайним заходом правового тижня була інтелектуальна гра «Права людини» за участю студентів групи Право-2. У грі брали участь команди, до складу яких входило по 5 учасників. Команди грали протягом чотирьох турів. Перший – представлення команди, у кожному наступному команда виступала в одній із трьох ролей: Доповідач, Опонент, Рецензент.

Захід відбувся під керівництвом викладача юридичних дисциплін Радуль Т. Й. а також членів журі: начальник Золочівського бюро правової допомоги Сагата О. І., спеціаліст районного відділ ДВС ГТУЮ у Львівській області – Данилюк О. М. та спеціаліста відділу правового забезпечення оборонної та мобілізаційної роботи Золочівської райдержадміністрації – Михайлова О. Ю., які нагородили студентів грамотами у номінації «Найрозумніші», «Найкреативніші» і «Найстаранніші».

Також  для студентів був проведений правопросвітницький захід із переглядом фільмів на правову тематику.

Отже, права людини як броня — вони захищають нас; вони як правила — говорять нам, як себе поводити; і вони як арбітри — ми можемо до них звертатися. Вони абстрактні — як емоції, і як емоції вони належать всім й існують, що б навколо не відбувалося. Вони подібні до природи, тому що їх можна зневажити; та до духу, тому що їх неможливо зруйнувати. Подібно до часу, вони  однаково  ставляться  до  всіх нас: багатих і бідних, старих і молодих, білих і чорних, високих і низьких. Вони пропонують нам повагу, і вимагають від нас ставитися з повагою до інших. Вони подібні до доброти, правди і справедливості: ми можемо розходитися в думках стосовно їхнього визначення, але ми впізнаємо їх, коли бачимо, що їх порушують.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Шумляковська М.П.

Поділитись у соцмережах:

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь