У стінах Золочівського коледжу відбулася конференція на тему «Ключі до успіху»

15 травня 2018 року у стінах Золочівського коледжу  відбулася конференція на тему «Ключі до успіху» для студентів спеціальностей «Розробка програмного забезпечення» та «Обслуговування програмних систем і комплексів». Метою проведення заходу була мотивація студентів до навчання. Спікери намагались довести аудиторії, що успішний розробник програмного забезпечення, це не просто людина, котра має відповідний диплом, – це людина яка має глибокі та міцні знання  мов програмування, англійської мови, математики і постійно саморозвивається. Організатором заходу була Олійник Ірина Юріївна – викладач математичних та комп’ютерних дисциплін.

Під час конференції слухачі мали можливість більш детально зрозуміти поняття «програміст», послухати інформацію про найперспективніші мови програмування, дізнатися які саме галузі в ІТ-сфері є найпопулярнішими, а також послухати реалії життя стосовно роботи в компаніях від гостей дійства.

Серед найосновніших питань, які були розкриті на конференції були такі :

  • Хто такий програміст і чи важко ним стати?
  • З чого почати і яку мову програмування обрати для навчання?
  • В якій галузі ІТ сфери найкраще рухатись?
  • Яка мова програмування найпопулярніша і найперспективніша?
  • Як влаштуватись на роботу? Якості хорошого спеціаліста.
  • Рейтинги та  вакансії у львівських ІТ компаніях.
  • Що таке Львівський ІТ кластер?
  • Важливість самоосвіти у сфері програмування, та інші

Всі ці питання у своїх доповідях «розкладали по поличках» студенти груп: РПЗ-3 –Турчиняк Мирон та Шептицька Зоряна, ІПЗ-2 – Ганець Роман, ІПЗ-1 – Максимів Іванна та Нагачівська Юлія, намагаючись донести до аудиторії основну тему конференції: «Хто хоче вчитися, знає з чого почати і має визначену мету, той неодмінно досягне успіху у своєї кр’єрі».

Також після виступу студентів-доповідачів всі присутні з великим зацікавленням слухали гостей, студентів-випускників, які розповідали про життя програміста після навчання, про свої перші несміливі кроки, про злети і падіння, про нові відкриття та саморозвиток, заохочуючи не опускати руки при невдачах, а стрімко іти до своєї мети. Зокрема, випускник, Руслан Кішай у своїй промові дав чітко знати, що чекаючи на магію «потрібного місця і потрібного часу»  людина ніколи  нічого не доб’ється, а лише маючи сильну пристрасть до своєї роботи зможе досягти успіху. А також ще один гість Роман Гайдар продовжуючи думку, сказав такі слова: «Вийдіть з своєї зони комфорту, і почніть вчитися самостійно, тоді ви зрозумієте що таке бути програмістом», назвавши зоною комфорту навчальний заклад. На завершення усі учасники конференції мали змогу переглянути відеозвернення PR директора Львівського ІТ Кластеру Орисі Хім’як, яка розповіла про основні переваги роботи в сфері ІТ індустрії та запросила студентів приєднатися до ІТ спільноти Львова.

Після усього почутого під час конференції можна було бачити запалені очі слухачів, бажанням до навчання. Надіємось, що поставлена  була досягнута.

Окремо висловлюємо подяку директору Львівського ІТ Кластеру Орисі Хім’як, а також нашим випускникам Кішаю Руслану та Гайдару Роману –хлопці, ми пишаємось вами.

Автор Шептицька Зоряна

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь