У Львівській політехніці розпочався Форум ректорів технічних університетів України та Республіки Польща

У Національному університеті «Львівська політехніка» розпочався представницький українсько-польський Форум ректорів технічних університетів. У ньому беруть участь понад 70 очільників технічних ВНЗ обох країн. Тема його: «Технічна освіта – для майбутнього Європи».

 

Учасників Форуму тепло привітав і побажав плідних результатів роботи ректор Національного університету «Львівська політехніка», голова Ради ректорів Львівщини професор Юрій Бобало.

З вітальними словами виступили також міський голова Львова Андрій Садовий та Надзвичайний і Повноважний посол Польщі в Україні Хенрик Літвін.

До учасників форуму звернулися голова ради Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів України, ректор Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» академік Михайло Згуровський та голова Конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, ректор Вроцлавської політехніки професор Тадеуш Вєнцковскі.

У рамках цього академічного зібрання пройдуть чотири тематичні сесії. На них, зокрема, обговорять питання зв’язку технічних університетів та промисловості для визначення сучасних вимог до моделі європейського інженера.

Учасники Форуму заторкнуть також проблеми гарантій якості вищої технічної освіти та європейської акредитації спеціальностей, пріоритетних напрямів спільних проектів українських і польських вчених у рамках програм Європейського Союзу Horizon 2020 та ERASMUS+. Значна увага буде приділена й інноваційній спрямованості науково-технічного співробітництва науковців університетів обох країн.

У Форумі бере участь заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха.

НУ “Львівська політехніка”

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь