Турнір з міні-футболу у Золочівському коледжі

Автор: Нагорна Діана, головний редактор студентського вісника “Спудей”

Турнір з міні-футболу у Золочівському коледжіОсь уже майже місяць в Золочівському коледжі відбувається турнір з міні-футболу. Багато емоцій приніс турнір не тільки учасникам, а ще й студентам, які прийшли підтримати і повболівати за свою групу. В травні розпочався цей захоплюючий турнір. Всі групи старалися перемогти і прорватися далі. Але, на жаль, не у всіх це вийшло.

 

На початку турніру було створено 3 групи. Група А складалася з команд РПЗ-1, ОПС-1 і Право-1. Першокурсники показали, що вони не тільки хороші студенти, а ще й добрі футболісти. Далі пройшли команди РПЗ-1 і ОПС-1. До групи В входили Право-2, РПЗ-2 і БЕК-2. З яких пройшло далі РПЗ-2 і БЕК-2. І склад останньої групи С налічував РПЗ-3, РПЗ-4 і Право-3. В цій групі РПЗ-4 дали волю третьокурсникам, тому саме вони пройшли далі. Після виходу далі відбулося жеребкування і було створено групу А(РПЗ-2, РПЗ-1, Право-3) і групу В(БЕК-2, РПЗ-3, ОПС-1). 4 червня відбулися ігри групи В. Після який було ясно, що першокурсники виявилися найспритнішими і тому саме вони пройшли у фінал. 5 червня ми могли подивитися як грали учасники групи А. Але тут чомусь найшвидшими виявилися навпаки 3 курс. Тому у фіналі ми побачим боротьбу між першим і третім курсом, подивимося хто є кращими футболістами ОПС-1 чи Право-3. За 3 місце будуть боротися програмісти РПЗ-2 і РПЗ-3. Ну і нарешті за 5-6 місця у футбольній битві зійдуться команди РПЗ-1 і БЕК-2.

Роблячи висновок турніру, який ще не закінчився, можна сказати, що найкращими футболістами є таки програмісти.:) Але це все жарти, адже в фіналі зійшлися дві різних спеціальності. Також хочу зауважити, що під час цього турніру приходило мало вболівальників, може, саме це не дозволило виграти деякій з команд.

Отже, чекаємо фіналу і вболіваємо за улюблену команду. І хочу нагадати, головне не перемога, а участь!

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь