Тематична година спілкування на тему: «Дитяча наркоманія і злочинність»

Підготувала студентка гр. Право- 2 Олена Гуляйгородська

Під керівництвом викладача кримінального права Шумляковської Марʼяни Петрівни та за участю студентів 2-3 курсів спеціальності «Правознавство» було проведено тематичну годину спілкування на тему: “Дитяча наркоманія і злочинність”.

На занятті студенти обговорювали вплив наркоманії на дітей та підлітків. Спільними зусиллями було встановлено причини, які спонукають дітей до вживання наркотиків. Крім того, завдяки перегляду відеоматеріалів було встановлено зв’язок між залежністю від наркотиків та злочинними діяннями.
Профілактика «шкідливих звичок» це в першу чергу інформація про вилив на організм людини нікотину, алкоголю, наркотичних речовин. Варто зазначити, що захід був освітньо-виховного характеру. Студенти дізналися багато корисної інформації про шкідливість наркоманії та засвоїли чимало важливих понять на цю тему.

Отже, дізнавшись про шкоду, якої зазнають організм і психіка від вживання наркотиків, варто подумати про те, що чекає нас в майбутньому, якщо ми будемо курити, вживати спиртне або наркотичні речовини. Треба ставитись з повагою до свого організму та поважати здоров’я оточуючих, тому що шкідливі звички однієї людини негативно впливають на організм іншої. Пам’ятайте: здоров’я, справжня радість життя і щастя не сумісні з тютюном, наркотиками і спиртними напоями. Живіть здоровим життям!

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь