«Святкували день Валентина»

Підготував Козюра Андрій

День Валентина у Золочівському коледжіЗранку біля квіткових магазинів черги чоловіків та хлопців; на вулицях міста зустрічаєш молодих людей з щирими посмішками; безліч щирих поглядів та поцілунків. Саме так зустрів нас ранок п’ятниці 14 лютого. Радувала і погода. Сонячне проміння тісно переплелося з морозним ранком, наповнивши його теплотою і таємничістю майбутніх подій дня.
У стінах нашого коледжу атмосфера була не менш чарівною.  Зі самого ранку студенти прибирали рідні стіни в святкові барви. У кожній аудиторії можна було побачити  по-особливому красивих дівчат та хлопців, які раділи не тільки закінченню робочого тижня, а й щиро вірили, що кожному з них цей день принесе безліч позитивних емоцій та радості.
По закінченні занять, цей «мішок позитивних емоцій» їм подарували їхні колеги на святковому концерті, присвяченому Дню Закоханих.
Усе дійство почалося о 14.30 в малому залі районного будинку культури.
Як і кожного року, студенти Золочівського коледжу  показали, що вони вміють веселитися.
У рамках святкування Дня Валентина в залі було проведено конкурс «Міс та Містер Золочівського коледжу 2014».
Організацією свята займалися студенти груп РПЗ-2 та РПЗ-1 під керівництвом їх кураторів Бень Марії Петрівни та Козюри Андрія Анатолійовича.

Концертну програму почала притчею Шинкарчин Христина, чим налаштувала глядачів на оптимальний емоційний стан.
Далі естафету підхопили ведучі свята Петро Мадзей та Діана Нагорна, які за висновком більшості глядачів, «переплюнули» в артистичності О. Цикало з Лолітою.
Повний зал аплодисментів заслужив собі Масник Орест, що потішив глядачів бездоганним виконанням пісень «Лиш любов одна» та «Приречений на любов». Деякі з  присутніх в залі навіть зауважили, що аж мороз по шкірі пройшовся від краси співу.
Під гучні оплески залу на сцену з’явилися учасники конкурсу «Міс а Містер…» в такій послідовності:Ярослав Костюк, Діана Волошен, Юрій Ткачук, Оксана Цімарно, Володимир Мединський, Людмила Лисик, Іван Новосад, Софія Брунець, Роман Рудий, Оля Леськів, Віталій Процак, Наталя Шляхетко, Віталій Стельмах, Христина Фрияк.
Свято продовжили сценкою студенти коледжу Чикайло Віталій та Крамаров Юрій.
На учасників конкурсу «Міс та Містер коледжу» чекали 4 випробування,  з якими вони справилися «на ура».
Свою акторську майстерність на сцені показали студенти груп РПЗ-1 та РПЗ-2  в сценках про кумів, Леськів Віталій та Домерецький Сергій. А от сценку про справжнє студентське кохання показали Цоба Вались та Недільська Христина.
Своєю артистичністю та запальною піснею «MyNumberOne» вдалося «завести» Олі Леськів, яка також виконала фінальну пісню свята «А нас кохають».
Без уваги не залишилися і наші глядачі, які взяли участь у веселих конкурсах.
Після четвертого конкурсу «Дефіле» відбулося голосування за Міс та Містера коледжу, в якому, за результатами голосування перемогли Рудий Роман та Шляхетко Наталя. З чим їх і вітаємо. Їм  було вручено призи від організаторів свята. Усі конкурсанти були нагороджені дипломами та медалями.
Урочистості, присвячені святкуванню Дня Закоханих завершилися дискотекою.
Складаємо подяку всім,  хто  доклав зусиль до організації свята: дирекції коледжу, студентам груп РПЗ-1 та РПЗ-2 та всім, всім хто нам допомагав.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь