Студенти Золочівського коледжу відвідали 21 Львівський Форум Видавців

Кішай, Романів на Львівському форуму ВидавцівАвтор: Кішай Руслан, студент групи РПЗ-3
Ось і завершилась найочікуваніша подія року – Львівський Форум Видавців. Вже 21 рік поспіль прекрасне місто Лева зустрічає гостей з усіх куточків світу. 11-14 вересня – дні, коли Львів у прямому сенсі сповнюється ароматом книг.

Мета Форуму – привернути увагу громадськості до найактуальніших проблем сучасного українського книговидання, підтримати традицію фахових дискусій та семінарів. Протягом останніх років у рамках Форуму проводиться дедалі більше суміжних акцій, розрахованих на масову аудиторію та покликаних популяризувати читання серед дітей та молоді. До співпраці з Форумом активно залучаються не лише знані українські та закордонні письменники й видавці, а й зірки спорту та шоу-бізнесу, представники різних гілок влади, громадські, благодійні та комерційні структури.

 

KjIyxGawOGYЗагалом на Форум видавців завітало 317 авторів з України та з-за кордону, а саме: з Австрії, Австралії, Албанії, Білорусі, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Грузії, Італії, Ісландії, Канади, Македонії, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, Польщі, Росії, Сербії, Словаччини, США, Угорщини, Фінляндії, Хорватії, Швейцарії, Швеції, Чехії. Тут усі бажаючі мали зможу не тільки придбати книгу, а й отримати автограф від її автора. 

Також програма Форуму була просто переповнена різноманітними презентаціями, дискусіями, лекціями, читанням поезій та багатьма іншими заходами. Таким чином кожен міг скласти для себе власний список заходів і тим самим отримати задоволення від Форуму.

Для нас таким днем була п’ятниця. І не тому, що у цей день можна прогуляти пари. Саме у п’ятницю проводилась велика кількість цікавих презентацій та автограф-сесій, які просто неможливо було оминути.

Однією з таких подій була автограф-сесія Макса Кідрука. Цей автор став широко відомий сучасним читачам завдяки першому в українській літературі технотриллеру “Бот”. За коротку письменницьку діяльність цей автор написав досить багато цікавих книг. У рамках Форуму він представляв свою нову книгу “Жорстоке небо” – другий технотриллер, драматичну історію про розслідування авіакатастрофи українського літака у Франції.

На автограф-сесії кожен пошановувач мав змогу отримати підписану книгу з найкращими побажаннями від Макса.

У перервах між презентаціями чи автограф-сесіями можна пройтись по головній окрасі форуму – книжкових стендах різноманітних видавництв, книжкових та інтернет-магазинів. Більше 400 стендів, що розташовуються на 3-х поверхах Палацу Мистецтв були просто завалені книгами різної тематики.

Зважаючи на теперішний стан в країні, цьогорічний Форум став першим за всю історію, коли російські видавництва майже не брали участі у книжковій ярмарці. Проте, це не завадило його проведеню, хоч і зменшився обсяг книг, порівняно із минулим роком.

Щодо окраси п’ятниці, то нею стала презентація нової книги С. Кінга “Містер Мерседес” українською. На зустрічі фанатів, перекладач багатьох книг Короля жахів О. Красюк відповідав на найрізноманітніші питання, розповідав про складнощі пов’язані з перекладом та вже анонсував вихід іншої книги С. Кінга “Воно”, що буде представлена у весняному каталозі Книжкового клубу.

Не обійшлось і без подарунків для найактивніших учасників дискусії. Кожен, чиї питання здались цікавими перекладачу, отримав постер із зображеною на ньому обкладинкою книги “Містер Мерседес”. Після чого усі мали змогу сфотографуватись із картонною копією письменника у повний зріст. Сам С. Кінг, всупереч усім сподіванням фанатів, Форуму таки не відвідав.

Джерело: Студентський вісник Золочівського коледжу

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь