Студенти «Золочівського коледжу» та турнір «Natus Vincere»

2-3 березня 2017 року юридичний факультет ТНЕУ проводив відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus Vincere», учасниками якого стали близько 300 учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів 1-2 курсів коледжів з Тернопільської, Львівської, Волинської, Хмельницької, Рівненської та Донецької областей. Нам випала велика честь брати участь у такому турнірі.

Враження у нас всіх залишилось дуже хорошим, оскільки ставлення до нас було надзвичайно добрим. Нас супроводжували прехороші куратори та секунданти. Секунданти були дуже добрими, пояснювали, розказували, допомагали нам, також ввечері вони проводили нам екскурсію по Тернополі.. Ми побачили багато пам’яток архітектури та почули багато історії щодо них. Скажу відверто, вони були найкращими співрозмовниками. Організатори турніру забезпечили нас хорошим проживанням, смачним харчуванням. Про нас дуже дбали, «забавляли», підтримували, та дивились за тим, щоб ми не були голодними.
2 етап мав 3 раунди, і після закінчення кожного раунду у нас відбувався кава-брейк. Ми могли собі випити чаю, кави, взяти собі водички, також поїсти різного печива.  2 етап нас дуже сильно втомив, але це була приємна втома, адже ми багато чого побачили та набули нових знань, але сили у нас ще залишились для прогулянки. Наступного дня, у нас відбувався заключний етап турніру. Ми набрались нових сил і йшли безупинно до перемоги. Завдання 3 етапу були не з легких, але ми впорались з ними. По закінченню етапу, ми пообідали та відправились на нагородження. Наші команди отримали рекомендації для зарахування на юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету та диплом команди.

Хочеться відзначити студента групи Право-2,  Тараса Гінчука,  капітана команди «Еліта в законі», який отримав диплом І ступеня у номінації  «Надія нації». Вступивши у конструктивну дискусію з опонентами по історико-філологічній секції Тарас зумів найкраще з 10-х обґрунтувати суть «патріотизму», «націоналізму» та «расизму».

Отже, цих 2 дні «студентської відпустки» були надзвичайно насиченими. Варто відзначити високий рівень підготовки учасників, які вдало демонстрували свої глибокі знання та ерудицію, натхнення та творчий підхід до вирішення непростих завдань організаторів конкурсу. Ми перебували в стінах великої конкуренції. Але ми не зламались. Ми багато чого навчились, побачили та вирішили для себе свій шлях. Цей захід пройшов у невимушеній атмосфері, кожна команда показала свою згуртованість, дружність, командний дух, вміння користуватись набутими знаннями і прагнення вивчити щось нове для себе. Турнір проводився на високому рівні, і я раджу всім студентам побувати хоч раз на такому заході. Дякуємо нашим викладачам за таку змогу відвідати цей турнір. Вражень не передати словами. Це потрібно відчути самому.

 

Автор: студ. групи Право-2

Семчишин Наталя

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь