Спробувати зіграти в GTA по-дорослому

Награвшись у Grand Theft Auto, Закарі Берджесс викрав машину, викрав жінку і пошкодив 9 автомобілів.

У прихильників теорії, що комп’ютерні ігри прищеплюють молоді схильність до насильства, з’явився вагомий аргумент на її користь. Його підкинув 20-річний студент Обернського університету Закарі Берджесс (Zachary Burgess), який явно переграв у недавно презентованій грі Grand Theft Auto 5.

Річ у тім, що вся серія ігор GTA вирізняється широкими можливостями для найрізноманітнішого свавілля. Викрадення автомобілів і відстріл поліцейських – лише мала частина того, що можна творити в ігровому світі GTA. Ось Берджесс і вирішив, що непогано було б спробувати зіграти в GTA по-дорослому.

Студент помітив на парковці біля магазину нічийне авто і вирішив викрасти його. Причому в салоні в цей час перебувала якась пасажирка. Очевидно, водій відійшов на кілька хвилин, бо двигун у машині працював, і Берджессу вдалося викрасти автомобіль, водночас протаранивши на парковці 9 інших авто під час спроби втечі.

Справжні поліцейські виявилися спритнішими за своїх віртуальних колег і схопили невдалого геймера. Тепер Берджессу висунуто численні звинувачення, серед яких викрадення та інші «принади».

За матеріалами: rusinfo.info

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь