Сьогодні йому мало б виповнитися ще на один рік більше…
У цей день він мав би загадувати бажання та приймати обійми рідних…
Натомість ми запалюємо свічку пам’яті й тихо дякуємо за його мужність.![]()
![]()
Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них.![]()
![]()
Слава Україні!!!
Героям слава!!!


