Ще один день і ще один захід!

Підготували викладач історії Козюра А.А та студентка групи Право-1 Юля Хвостяк

Уже традицією для студентів Золочівського коледжу НУ «Львівська політехніка» стало святкування дня юриста в рамках проведення тижня правових знань. Так відбувається і цього року. 

Святкування розпочалися в понеділок з презентації прав і обов’язків студентів. Вівторок відзначився проведенням Першої сесії Парламенту коледжу, яку підготували студенти групи Право – 4 під керівництвом Радуль Т.Й.

У середу, 9 жовтня 2013 р., було проведено не менш цікаве і захоплююче дійство: інтелектуально-розважальна гра «Він і Вона в законі». В даному конкурсі себе і свою професію добре представили студенти Право-1 і Право-2 під керівництвом викладача історії Козюри Андрія Анатолійовича.

Хто розумніший: чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. Та в ході гри, ми переконалися в тому, що дівчата в котре довели те, що вони не лише найчарівніша половина людства, а й найрозумніша.

А хлопці їм у спину дихали і коментували: «Наївні…» Адже в грі вкотре довели на практиці хто править світом.

Дуель чоловічого і жіночого світів ділилася на 8 раундів, що складалися з бліцопитувань, різних конкурсів та змагальних ігор. Ведучі є капітанами команд. Тобто, ведуча є капітаном команди дівчат, а ведучий – капітан команди хлопців. Команди складалися з 5 учасників.

Перемогу в конкурсі з невеликим відривом здобули дівчата. Хлопці одразу ж заявили своє бажання зіграти вдруге, щоб довести свою правоту.
Було багато позитивних емоцій і переживань, які переповнювали глядачів та учасників дійства.

Щира подяка учасникам та організаторам гри, адже для проведення заходу передувала їхня клопітка праця.

І не важливо чоловік ти чи жінка. Важливо лише те, що всі ми відчуваємо потребу в збагаченні знаннями, отриманні задоволення від інтелектуальної спроможності.
Тож будьте розумними!!!!

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь