Розпочався Всеукраїнський тиждень права у Золочівському коледжі

Підготували: Бучковський Микола та Новосад Іван, студенти групи Право-3

Тиждень права є чи не першим і чи  не найбільшим правовим заходом, який проводиться в Україні. Він узагальнює собою цілу низку соціально-значимих заходів і спрямований на утвердження в Україні правової держави, на підняття рівня правової культури, поваги до найвищих цінностей, які охороняються правом.

Тиждень права в Відокремленому структурному підрозділі Золочівський коледж Національного університету «Львівська політехніка» триває з 8 по 13 грудня 2014 року.

8 грудня студенти групи Право – 3 провели навчальну лекцію для студентської молоді на тему: «Історія виникнення прав людини». На цій лекції з вступним словом виступила викладач юридичних дисциплін – Тетяна Йосипівна Радуль, після чого студенти  переглянули документальний фільм «Історія прав людини», в якому було висвітлено хронологію становлення прав людини, які є однаковими для всіх незалежно від раси, кольору шкіри, національності, віросповідання.

В другій частині цієї лекції студенти мали змогу черговий раз пригадати основні права людини, які сформувалися протягом історії людства, що містяться в Загальній декларації прав людини.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

 

{AG}stories/foto-14-15/tyzhden-prava-1-den{/AG}

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь