Результати ЗНО експортовані до системи “електронний вступ”, – УЦОЯО

Ті абітурієнти, які для вступу до ВНЗ обрали електронний варіант подання заяви про вступ можуть не роздруковувати результати ЗНО, інші мають дочекатися нормалізації роботи сайту УЦОЯО

Про це йдеться у коментарі Українського центру оцінювання якості освіти щодо технічних ускладнень роботи сайту установи.

“Український центр, розуміючи, наскільки важливим етапом в житті абітурієнтів є вступ до ВНЗ, станом на 1 липня оголосив результати ЗНО з усіх предметів, окрім світової літератури, тестування з цього предмета проводилося буквально кілька днів тому”, – зазначають в УЦОЯО.

У центрі нагадують, що для зручності абітурієнтів оголошення результатів побудовано таким чином, що учасники тестування можуть побачити їх, не виходячи з дому, – на своїх інформаційних сторінках, розташованих на сайту Українського центру. Скориставшись опцією “Сформувати Інформаційну картку”, вступники мають роздрукувати додаток до Сертифіката ЗНО, який разом з іншими документами подають до приймальних комісій.

“Разом з тим, через надзвичайну активність користувачів офіційного сайту Українського центру оцінювання якості освіти (близько 8 000 переглядів на хвилину) природно, що виникають певні складнощі, пов’язані із перевантаженням цього ресурсу. І чим більше разів абітурієнт намагається зайти, тим більше він навантажує систему”, – йдеться у повідомленні.

В УЦОЯО зазначають, що абітурієнти прагнуть подати документи до навчальних закладів, сподіваючись, що так буде надійніше та нагадують, що рейтинговий список вступників складатиметься по завершенню терміну подання документів, і місце абітурієнта у цьому рейтингу не залежить від того, в який день він подав документи до приймальної комісії.

“Варто також наголосити, що система електронного вступу вже містить оголошені на інформаційних сторінках результати, тож вступники, які вирішили скористатися цим ресурсом, бачитимуть, що, подаючи документи через Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО), вони значно полегшують собі цю процедуру – під час роботи із системою електронного вступу вони так само бачать свої результати, як і на інформаційних сторінках. При цьому роздруковувати нічого не потрібно!”, – йдеться у повідомленні.

“Тож якщо у абітурієнтів виникли певні труднощі під час перегляду своїх результатів тестування, існують два шляхи вирішення цієї проблеми: спробувати зайти на наш сайт пізніше або скористатися системою електронного вступу, що значно зекономить час абітурієнтів та зменшить навантаження на інформаційні ресурси, задіяні під час вступу до ВНЗ”, – йдеться у коментарі Українського центру оцінювання якості освіти щодо технічного функціонування веб-ресурсу установи.

За матеріалами: Освіта.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь