Пізнавальна економічна конференція

Підготувала Дроцик З.М.

У п’ятницю,  18 жовтня 2013 року, в Золочівському коледжі  відбулася пізнавальна економічна конференція.

Це був останній день тижня економічних знань, і він пройшов з користю та весело. Студенти груп ЕП-3 і БО-3 разом з викладачем економічних дисциплін Дроцик Зоряною Михайлівною підготували економічну конференцію.
Конференція розпочалася спілкуванням двох студентів (Козака Дмитра і Кулішко Наталії), які вели дискусію про перспективи вивчення економіки.

Козак Д.( виступив в ролі  студента економічного факультету) намагався переконати Кулішко Н. (студентку педагогічного факультету) у тому, що вивчати економіку не лише корисно, але й цікаво.

Їхня розмова перенесла нас в кабінет, де проходило засідання. В кабінет увійшов «Шеф» із власною охороною під пісню «Money», яку так майстерно виконали дівчата групи БО-2.
Роль «Шефа» впала на плечі студента групи ЕП-3 Петльованого Андрія. Він розпочав засідання.

Приємно було спостерігати за тим, як наші старшокурсники майстерно увійшли в ролі менеджерів, бухгалтерів, економістів. І ніби вже не студенти, а справжні фахівці з економіки висвітлювали актуальні питання щодо покращення збуту продукції, представили презентацію «Покарання» про податкове законодавство, розробили рекламу для Золочівського коледжу, розповіли про всі нюанси нарахування зарплати викладачам, а також зіграли наочну і дуже веселу сценку  про працевлаштування.
Ось на такій веселій ноті закінчився тиждень економістів.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь