ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕНОГО ТИЖНЯ -2018

З 17 по 23 лютого 2018 року в Золочівському коледжі НУ «Львівська політехніка» проходив тиждень природничо-математичних та комп’ютерних дисциплін.

Кожний викладач прагне зацікавити студентів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Далеко не все в навчальному  матеріалі може бути для студентів  цікавим. І тоді в дію вступає чинник пізнавального інтересу – сам процес діяльності. Щоб спонукати студента до навчання, треба розвивати в ньому потребу займатися пізнавальною діяльністю, а це означає, що в самому процесі навчання він повинен знаходити привабливі риси, щоб сама робота по здобуттю знань містила позитивні заряди зацікавленості. Шлях до цього полягає через різноманітну самостійну роботу студентів і створення ігрових нестандартних ситуацій.

Одним із засобів зацікавлення студентів є добре продумана позакласна робота. Такі заняття дають можливість ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки, прищепити у студентів любов до інформатики, математики та фізики, хімії і біології, комп’ютерних дисциплін, сприяють розвитку і виявленню здібностей студентів, а також засвоєнню ними програмного матеріалу

Позакласні заходи та заняття дають велику користь і викладачам, бо готуючись до них вони докладно вивчають відповідну літературу, інтернет матеріали, розширюючи й поглиблюючи тим самим свої знання.

У програмі тижня були заплановані та проведені наступні заходи: виставка стінгазет, перегляд пізнавальних фільмів, інтелектуальна гра «Природничий брейн-ринг», аукціон «Мрії збуваються», студентська конференція на тему: «Вплив поверхнево-активних речовин на життя людини», майстер-клас по дистанційному навчанні, поїздка для кращих студентів коледжу в інтерактивний музей «Еврика», м. Львів, конкурс презентацій на тему «Наша група».

Протягом тижня життя викладачів та студентів було цікавим , пізнавальним та насиченим і принесло багато плодів, відзнак і нагород. Найкращими у кожній номінації стали студенти груп:

 «Природничий брейн-ринг»

ПТ-1+ПТ-2+ОБ-2=І місце,

КН-1+КН-2= ІІ місце,

ІПЗ-1+ІПЗ-2= ІІІ місце;

Презентації «Наша група»

ПТ-2 = І місце,

ІПЗ-2, ІПЗ-1= ІІ місце,

ПТ-1,КН-1= ІІІ місце;

Конкурс стінгазет «У світі природничих наук»

КН-2 – І місце, ІПЗ-2 – ІІ місце, ІПЗ-1 –ІІІ місце.

Особлива подяка усім  студентам коледжу за те, що вони найкращі і найрозумніші, адже без них життя було б сумним і порожні для кожного нашого викладача. Дякуємо всім за участь та плідну роботу !!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Циклова комісія природничо-математичних

та комп’ютерних дисциплін.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь