ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ…

 

Багато конспектів, виховних заходів які присвячені пам’яті Героям Небесної сотні та учасникам бойових дій на сході України в зоні АТО ви можете знайти у розділі ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОД (ЄВРОМАЙДАН,АТО)

Зараз дуже актуальні слова з пісні відомої артистки Лами «Знаєш як болить, ніяк не пройде!!!!!»….БОЛИТЬ….так сильно і невимовно важко витримати цей біль…БОЛИТЬ…і хочеться плакати що є сили і безперестанку, тому що кумок в горлі стоїть такий, що здається якщо не виплакатися, то можна просто в один момент задихнутися від того страшного БОЛЮ…….!!!!!!! 18-20 лютого минає рівно рік найстрашніх днів і ночей Революції Гідності, рік як душі наших Героїв НЕБЕСНОЇ СОТНІ відійшли у вічність через секундний постріл у груди, спину, голову, а разом з тим у саме серце України і кожного українця зокрема!!!! Кажуть, якщо сильно болить, то потрібно виговоритися і одразу стає легше на душі. Виговорюватися можна по-різному, але найкращим способом зробити це – написати свої відчуття і думки на білому аркуші паперу.
Так, 20 лютого 2015 року, у Відокремленому структурному підрозділі Золочівський коледж Національного університету «Львівська політехніка» на навчальних заняттях з дисципліни «Політологія» студенти груп ЕП-3 та Право-3 разом із викладачем Радовець Ольгою Василівною вирішили написати твір-роздум на тему: «Герої Небесної Сотні – хто вони для мене? Які почуття викликає у мене їх подвиг? Якою я бачу нову майбутню Україну?». В цих творах вони виражали свої надзвичайно сильні думки та емоції, виговорювалися:

 

«…..Герої Небесної Сотні для мене не просто незнайомі люди, які показали патріотизм, для мене, кожен з них, як хороший друг, а може і більше, який поклав своє життя, щоб захистити усіх нас. Тому, кожен з нас повинен думати про те, кому ми завдячуємо кожен день нашого безтурботного життя. А Нова Україна буде тоді, коли ми перестанемо боятися справедливості…»
Дерех Антоніна, Право-3

«…..Події, з часу яких минув рік, назавжди вкарбувалися в історію України, в серце кожного українця. Герої, котрі віддали своє життя за краще майбутнє, допомогли усвідомити багатьом людям, мені в тому числі, що таке патріотизм і те, що за себе і свою державу потрібно боротися, бо вона того варта…»
Третяк Мар’яна, Право-3

«….Хто, як не я? Здається зовсім прості слова, але в цих словах зібрано багато надій і сили про щасливий кінець всього того жаху. Кожен з Героїв йшов з цими словами на смерть. Мабуть, ідеальною є та держава, в якій кожна людина щаслива, незалежно від її майнового статусу, національності чи віросповідання. Дай Боже, щоб усі ми стали рівними між собою і знали що таке гідність і милосердя до ближнього свого…»
Дудар Наталя, Право-3

«….Мені важко усвідомити, що хтось, хто навіть не здогадується про моє існування, покинув все, що в нього було, для того, щоб мені і всьому українському народу краще жилося. Подвиг Героїв Небесної Сотні викликає в мене почуття гордості і вдячності…»
Харій Мар’яна, Право-3

«….Як говорив перший Герой Небесної Сотні словами Т.Г.Шевченка «Борітеся й поборите, Вам Бог помагає!» Саме ці слова ми маємо взяти за основу і боротися до кінця за свою Україну, щоб Герої, які віддали своє життя за нас, не вмерли безслідно на сторінках нашої історії, а жили вічно у нашій пам’яті і у наших серцях….»
Брунець Софія, Право-3

«…Сміливі, цілеспрямовані, справедливі, мужні, сильні духом, вольові, незалежні – це все вони – Герої Небесної Сотні. Вони не хотіли визнання Героя, вони просто дуже сильно любили свою матір – Батьківщину!…»
Замійська Вероніка, ЕП-3

«… В час коли ми вшановуємо пам’ять про Героїв Небесної Сотні, задумуємось про наше майбутнє, і на хвилинку уявимо,а якби Герої були живі і ми би могли зібрати їх разом біля «руля» нашої України, мабуть, Україна тоді б стала найрозвиненішою країною світу….»
Остапів Тарас, ЕП-3

«….Пам’ятати – це обов’язок кожного свідомого українця, пам’ятати тих Героїв, які прагнули зробити усе, щоб у нас було достойне майбутнє і віддали за цю мрію найдорожче – своє життя. Всі ми стали свідомі того, що за мрію потрібно боротися до кінця, і цього навчив нас подвиг Небесної Сотні…»
Рапа Ірина, ЕП-3

«….Я дуже хочу, щоб Україна розцвітала. Я хочу жити в такій країні, про яку мріяли наші Герої і про яку б мріяли усі інші народи. На мою думку, Україна – це не просто держава, а вільна і яскрава країна, яка здатна проявляти себе кожного дня і кожної миті….»
Андреєва Катерина, Право-3

«….Подвиг Небесної Сотні є дійсно мужнім і патріотичним. Вони подали нам приклад, що треба бути завжди першим, якщо це стосується рідної Батьківщини…»
Хамула Олег, Право-3

«…Скажу правду, коли тільки чую: «Герої Небесної Сотні!», в мене завмирає серце і зразу постає питання: За що? Чому? Для чого?…Дуже жаль їх батьків, адже вони ніколи більше не зможуть обійняти, поцілувати свою дитину і пригорнути до себе. Їм залишилися лише спогади, якими вони огортають себе і гірко плачуть……»
Кулеба Наталя, Право-3

«….Небесна Сотня! У кожного з нас з’являються свої  асоціації, коли ми чуємо ці слова. Кожен українець пишається тим, що такі люди народжуються на нашій землі – сміливі, свідомі, ті, які готові боротися за справедливість, ті, які у найважчих умовах, до останнього, виборюють благородну ціль. Герої Небесної Сотні – це ті люди, які створили основу для майбутньої України, ті, кому ми завдячуємо надією, ті, кого кожен повинен визнавати на рівні найвидатніших історичних постатей нашої держави….»
Пузиняк Мар’яна, Право-3

Радує також те, що студенти коледжу розвивають свої таланти, а саме – пишуть вірші, один із них присвячений Героям Небесної Сотні:

 • Мамо, скажи, а що тут було? – запитає мій син за років так з десять
 • Ти знаєш, любий, вже все загуло. Подивися, як же тут чудесно…
 • Ну, мамо, скажи, хіба тобі важко?
 • Ой важко, мій сину, важко до болі. Ти знаєш, Вони так хотіли казки…
 • А хто Вони?
 • Вони – це ГЕРОЇ!
 • Герої мультфільму? – спитає він тихо
 • Та ні, Герої України, нашого життя. Їх молодих спіткало страшне лихо.
 • А що тут було?
 • Було кровопролиття. Тут вони помирали, щоб ти народився і став патріотом своєї держави.
 • Матусю, скажи, а ти знаєш їх лиця?
 • Ні, та душу свою Вони за нас віддали.
 • Мамо, дивись, на дереві стрічка, і фото, і підпис «Устим Голоднюк – від кулі снайпера».
 • За цим деревом його було вбито.
 • А за що?
 • За нас і за нашу державу!
 • Чому ж ти плачеш? – запитав несміливо. Ти ж там не була, жива – здорова ти.
 • Вони поклали тіла свої, а це так важливо. Жалію…що не змогла їм допомогти!

Баран Христина, Право-3

 

Ось так, по-своєму, по-особливому, студенти ВСП Золочівський коледж НУ «Львівська політехніка» вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь