Остання пара РПЗ-4 в Золочівському коледжі

Наша зустріч – це кінофільм з чотирьох серій. Тільки важко визначити жанр. Інколи комедія і мелодрама, бойовик і фільми жахів. Це – наше навчання у Золочівському коледжі .Ще зовсім недавно студенти групи РПЗ-4 зустрілися на Дні знань у 2012 році. У цей момент вони довго спостерігали за незнайомими одногрупниками. «Ми не уявляли собі, що прийдеться нам пережити у цих стінах: успіхи та негаразди, перше кохання та перші розчарування … І ось настав час, коли можна з гумором розказати про ті речі, згадуючи, про які на обличчі з’являються як сум так і радість». Провівши у стінах коледжу «Свято останньої пари», яка пройшла дещо не звично, адже проводили її студенти, а за студенськими партами опинилися викладачі. Це свято допомогло пригадати усі веселі моменти, які пережили разом у снінах коледжу. Кожен присутній зміг поділитися враженнями, які сформувалися заперіод навчання. Символічним завершенням пари стало урочисте спалення конспектів.

Студенти групи РПЗ-4 висловлюють подяку викладачам, які супроводжували їх ці 4 роки. Ми щиро дякуємо вам за те що тримали нас «залізною» рукою, але і завжди цікавилися нашим життям, нашими проблемами. Під вашим стриманим та суворим характером ховається добра та щира душа, батьківська опіка та юнацький запал.

Також хочеться висловити слова подяки своєму куратору, Бень Марії Петрівні, своїй другій «мамі». Тій яка полонила серця студентів доброзичливістю, любов’ю, розумінням, вклавши у нас серце і душу.

 

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь