Міносвіти просить вузи обробляти електронні заяви вступників протягом 24 годин

У Міністерстві освіти звертаються до працівників приймальних комісій вищих навчальних закладів з проханням вчасно розглядати та обробляти заяви абітурієнтів, поданих в електронній формі

Про це йдеться у листі МОН до керівників вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації всіх форм власності і підпорядкування.

У міністерстві зазначають, що за даними державного підприємства “Інфоресурс”, окремі приймальні комісії вищих навчальних закладів під час прийому документів на навчання допускають безпідставну затримку розгляду та оброблення заяв, поданих вступниками в електронній формі.

Також на консультативний телефон міністерства надходять скарги від вступників щодо затримки оброблення приймальними комісіями вищих навчальних закладів заяв, що подані в електронній формі, понад 24 години.

У зв’язку з чим, у Міносвіти звертають увагу на недопустимість порушення приймальними комісіями вищих навчальних закладів вимог Порядку подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів, що викликає недовіру у вступників до подання заяв в електронній формі та створює напругу під час вступної кампанії.

Навчальні заклади мають ліквідувати недоліки приймальних комісій у роботі з ЄДЕБО та забезпечити безперебійне оброблення заяв вступників у приймальних комісіях, що подаються в електронному вигляді.

Як відомо, у 2013 році електронну заяву про вступ до вищого навчального закладу можуть подати вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту, сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання, виданого у 2013 році, або сертифікатів чи їх дублікатів за 2012, 2011, 2010, 2009 або 2008 роки з конкурсних предметів, визначених правилами прийому до вищих навчальних закладів.

Прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів на основі документа про повну загальну середню освіту та сертифікатів ЗНО буде завершено 31 липня.

Прийом документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси або складати вступні екзамени у вищих навчальних закладах закінчується 20 липня.

За матеріалами: Освіта.ua

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь