Люди, не забувайте залишатись людьми!

Весна – найпрекрасніша та найочікуваніша пора року. Весна – вона пробуджує у наших душах найщиріші та найніжніші почуття. Весняне небо – блакитне, бездонне та чисте, і по ньому пливуть білосніжні хмаринки. Весною все навколо нас наповнюється звуками, кольорами, запахами, ароматами і нам стає на душі весело.

На водоймах сходить лід, сніги поступово тануть, починає пробиватися перша весняна яскраво-зелена трава, бруньки набухають , розквітають перші тендітні квіти і , нажаль, навколо починає виднітися величезна кількість різноманітного сміття, яке цілу зиму так ретельно приховувала білосніжна ковдра із снігу.

В рамках вивчення теми “Природа” викладач англійської мови Михайлів Валентина Ярославівна та студенти групи КН-1 провели нетрадиційне заняття на тему “Ваша участь у охороні довкілля” у міському парку “Здоров’я”, власне, беручи активну участь у охороні навколишнього середовища. Студенти разом з викладачем прибирали сміття на території парку, обговорюючи існуючі проблеми забруднення довкілля нашого регіону, визначаючи доступні шляхи їх подолання та заходи щодо запобігання таким екологічним проблемам. Таким чином, студенти мали прекрасну нагоду не лише вивчити нову тему та збагатити свої знання з англійської мови, а й насолодитися красою весняного парку, вдихаючи свіже весняне повітря. Молоді люди зробили свій внесок у охорону довкілля, усвідомлюючи всю гостроту даної проблеми не розглядаючи фото у підручнику, а досвідчуючи її на власні очі в рідному місті, на тих стежках, якими ходимо ми.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь