Львівська обласна рада надасть підтримку у проведенні Форуму видавців.

Львівська обласна рада надасть підтримку у проведенні Форуму видавців. Таке рішення депутати прийняли 30 січня 2014 року на засіданні постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради.

 Йдеться про фінансову підтримку VIII Міжнародного дитячого фестивалю у Львові, зокрема, Конкурсу та фестивалю дитячого читання “Книгоманія”, який, за інформацією президента ГО “Форум видавців” Олександри Коваль, проходитиме у місті 16-18 травня цього року.

Також Львівська обласна рада традиційно виступить співорганізатором та підтримає проведення XXI міжнародного книжкового форуму “Форум видавців у Львові”, який відбуватиметься 10-14 вересня 2014 року.

Організатори зазначають, що в програмі Форуму – Львівський міжнародний літературний фестиваль – один із найбільших і найвідоміших у Центральній та Східній Європі, який відбувається у Львові з 2006р. Його цьогорічна фокусна тема: “1914-ий: зміна епох”. У межах фестивалю планується понад 200 акцій. Країнами-учасникам фестивалю будуть Австрія, Німеччина, Угорщина, Словаччина, Румунія, Молдова, Болгарія, Сербія, Хорватія, Швейцарія, Італія, Чехія, Польща, Словенія.

У рамках Форуму пройде Фестиваль української мови. Також відбудуться заходи з популяризації читання.

Поділитись матеріалом у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Коментарі із Facebook

Залишити відповідь